Michael B. Jordan powróci w "Black Panther 2"? Aktor jest gotowy ponownie zagrać Killmongera

28.01.2021 12:35
Erik Killmonger (Michael B. Jordan) - Black Panther - kadr z filu Marvela Fot. Wiese/FaceToFace/REPORTER/East News

Czy w filmie "Black Panther 2" Michael B. Jordan ponownie wcieli się w Erika Killmongera? Gwiazdor z przyjemnością wróciłby do świata stworzonego przez Marvel Studios.

Film "Black Panther 2" jest wielką niewiadomą. Nie tylko dlatego, że to nadchodzący film Marvela i studio chce utrzymać szczegóły na jego temat w tajemnicy. Główną przyczyną jest niespodziewana śmierć Chadwicka Bosemana, który wcielał się w tytułowego bohatera. Czy marzenia fanów się spełnią i do serii powróci Erik Killmonger grany przez Michaela B. Jordana?

"Black Panther 2" - Michael B. Jordan ponownie jako Killmonger?

Kiedy świat obiegła smutna informacja o śmierci Chadwicka Bosemana, fani byli zdruzgotani. Od razu pojawiły się pytania o przyszłość serii.

Polecamy

Zdaniem niektórych widzów MCU idealnym następcą T'Challi byłby Killmonger. Problem w tym, że złoczyńca został uśmiercony w finałowej walce o królestwo Wakandy. Wygląda jednak na to, że Michaelowi B. Jordanowi śmierć jego postaci zupełnie nie przeszkadza. Zdradził, że jeśli zostałby poproszony o powrót do uniwersum Marvela, uczyniłby to z przyjemnością. Aktor rozmawiał niedawno na ten temat z magazynem People.

To coś bardzo, bardzo bliskiego i drogiego mojemu sercu z wielu oczywistych powodów. Miałem naprawdę ciężki rok, bo straciłem kogoś bliskiego. A to, co ta strata oznacza dla całej serii, jest druzgocące. Ale przebywanie w tym świecie z postacią, którą uwielbiałem grać, i praca z Ryanem Cooglerem [scenarzystą i reżyserem filmu - przyp. red.] i wszystkie te dobre rzeczy, to jak przebywanie z rodziną. Stworzyliśmy na tym planie rodzinę. Zatem możliwość ponownego znalezienia się w tym świecie jest czymś, co, jak sądzę, zawsze będzie w jakimś stopniu w sferze moich możliwości.

Czy Killmonger powróci do życia? W końcu odpowiedniki filmowych postaci z tytułów wydawnictwa Marvel Comics wielokrotnie oszukiwały śmierć. Na razie trudno powiedzieć. Chociaż w jednym z ostatnich wywiadów Angela Bassett grająca Ramondę powiedziała, że Chadwick Boseman jest nie do zastąpienia, najbardziej prawdopodobną następczynią Chadiwcka Bosemana jest Letitia Wright, która wciela się w Shuri - młodszą siostrę T'Challi.

Polecamy

"Black Panther 2" - kiedy premiera?

Obecnie wszelkie szczegóły fabularne sequela kasowego filmu pozostają tajemnicą. Ryan Coogler zaczął już jednak pracę nad filmem i potwierdził, że nie planuje przywracać Chadwicka Bosemana za pomocą technologii CGI. Fani muszą więc uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać, na konkrety dotyczące "Black Panthera 2". Film ma trafić do kin 8 lipca 2022 roku.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.