Michael Fassbender nie jest fanem „Assassin’s Creeda”

Kamil Kacperski
12.10.2017 14:26
Michael Fassbender nie jest fanem „Assassin’s Creeda” Fot. kadr z filmu

Aktor podzielił się swoimi odczuciami na temat filmu o asasynach, w którym grał główną role.

W wywiadzie udzielonym portalowi MSN, Fassbender przyznał, że nie jest zbyt wielkim fanem „Assassin’s Creeda”. Według niego, film był „za mało rozrywkowy” i gdyby to on był producentem, to pierwsza rzecz, którą by zrobił, to upewnił się, że film jest przyjemny do oglądania.

Już pierwsze zwiastuny filmu na podstawie gry, wywołały niemałe zamieszanie, a to między innymi przez podkład muzyczny, którym był utwór „I Am God” Kanye’go Westa:

Fassbender przyznał również, że biorąc pod uwagę gatunek filmu, opowieść o skrytobójcach była za bardzo przegadana i jednocześnie za mało było w niej akcji. Oprócz tego aktor stwierdził, że twórcy brali film za bardzo poważnie, a w samej produkcji bardzo brakowało momentów, w których można spokojnie odetchnąć, a może nawet i się uśmiechnąć.

Na tym nie skończyły się wady, które Fassbender znalazł w „Assassin’s Creedzie”. Aktorowi nie podobało się również tempo filmu, które według niego było bardzo wolne:

Jeśli o mnie chodzi, to ja przeszedłbym dużo szybciej do akcji. Film się za wolno rozkręca i wydaje mi się, że mamy 3 rozpoczęcia, co jest ogromnym błędem.

Fani mogli jeszcze narzekać na brak jakiegokolwiek powiązania filmu z którąkolwiek postacią z gier, czy na to w jaki sposób filmowcy zdecydowali się pokazać Animusa. Wciąż jednak nie jest do końca znany los serii filmów „Assassin’s Creed”. Pierwsza część nie zarobiła kokosów, ale jeżeli błędy zostałyby wyeliminowane, a całość poprawiona, to z pewnością mielibyśmy kolejną ciekawą markę w Hollywood. Wiemy jednak, że asasyni trafią na mały ekran, ale informacji o kontynuacji filmu z 2016 roku nadal brak. 

Pewny jest natomiast los gier z serii. Już 27 października 2017 roku ukaże się „Assassin’s Creed Origins”. Akcja gry osadzona jest w starożytnym Egipcie, a historia opowiada o protoplastach bractwa asasynów. Produkcja dostępna będzie na konsolach PS4 i Xbox One, a także na pecetach.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.