Michael Keaton jest wściekły na Ryana Reynoldsa. Czym gwiazdor "Deadpoola" mu zaszedł za skórę?

19.11.2021 13:58
Michael Keaton jest wściekły na Ryana Reynoldsa. Czym gwiazdor "Deadpoola" mu zaszedł za skórę? Fot. Invision/Invision/East News

Michael Keaton był święcie przekonany, że jest jedynym aktorem, który zagrał główne role zarówno w filmach Marvela, jak i DC. Wściekł się, gdy poznał prawdę.

Michael Keaton jest wściekły na Ryana Reynoldsa

Gwiazdor "Batmana" niedawno pojawił się w programie Jimmy'ego Kimmela, w którym porozmawiał z gospodarzem na temat swoich nadchodzących filmowych planów. Niestety aktor musiał przełknąć gorzką prawdę, że nie jest jedynym aktorem, który zagrał w produkcjach od Marvela i DC Comics.

Polecamy

Keatona mieliśmy okazję zobaczyć w legendarnych "Batmanach" od Tima Burtona, a niedawno pojawił się w "Spider-Man: Homecoming", a także w zwiastunie "Morbiusa". Niestety, Kimmel uświadomił go, że podobną przygodę z franczyzami miał Ryan Reynolds - ten był odtwórcą głównych ról w "Zielonej Latarni", a następnie zarobił miliony dla Marvela w "Deadpoolu".

Jak słyszymy w rozmowie między Keatonem a Kimmelem:

Jest wiele rzeczy, o których nie mogę mówić, bo po prostu nie wiem, co się dzieje. Jestem w końcu w dwóch światach. Jestem i w Marvelu i w DC. (Kimmel uświadamia mu tutaj, że to tak jak Ryan Reynolds). Naprawdę...? KU*WA!

Polecamy

Potem Michael Keaton dodał:

Czasami jestem skonfundowany. Naprawdę nie znam się na tych światach. Czasami się pojawiam i nie rozumiem, co do mnie mówią. Lubię pracować przy takich filmach, sprawia mi to radochę. Po prostu czasami jestem trochę zagubiony.

Poniżej możecie zobaczyć pełną rozmowę między Keatonem a Kimmelem:

Zdjęcia do filmu "The Flash", w którym Keaton powróci jako Batman, ruszyły pod koniec czerwca 2021 roku w Szkocji. Niedawno DC Comics pokazało pierwszą zapowiedź produkcji. Obraz ze świata DC Comics ma zadebiutować w kinach w listopadzie 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.