Michael Keaton powróci do roli Batmana? Aktor negocjuje rolę w nowych filmach DC!

23.06.2020 09:06
Michael Keaton powróci do roli Batmana? Aktor negocjuje rolę w nowych filmach DC! Fot. PictureGroup/Sipa USA/East News

Wiemy, w których konkretnie filmach miałby pojawić się aktor. I w jak dużej roli.

Michael Keaton wcielał się w legendarnego superbohatera u samego szczytu swojej kariery. Mogliśmy go podziwiać w filmach "Batman" (1989) i "Powrót Batmana" (1992) w reżyserii Tima Burtona. Jednak, zgodnie z najnowszymi doniesieniami, Bruce Wayne w wykonaniu Keatona nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Michael Keaton ponownie jako Batman?

Michael Keaton miałby powrócić do roli Mrocznego Rycerza w dwóch nadchodzących produkcjach DCEU - "The Flash" i "Batgirl". Była to swoista kontynuacja losów bohatera, którego poznaliśmy w twórczości Burtona. Rola Batmana byłaby rzecz jasna epizodyczna i stylizowana na modłę Nicka Fury'ego w Kinowym Uniwersum Marvela. Bruce Wayne jako mentor młodszego pokolenia? To brzmi ciekawie.

Przeczytaj także

Informacja ta pozostaje jednak w sferze pogłosek, dopóki negocjacje nie dobiegną końca i studio Warner Bros. nie zaszczyci nas oficjalnym oświadczeniem. Gdyby wszystko zakończyło się jednak pomyślnie, występ Keatona w DCEU nie miałby żadnego wpływu na "Batmana" z Robertem Pattinsonem w roli głównej. 

Przeczytaj także
Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.