Michael Keaton powróci jako Batman również w filmie "Batgirl". Jak dużą będzie miał rolę?

23.12.2021 11:00
Michael Keaton powróci jako Batman również w filmie "Batgirl". Jak dużą będzie miał rolę? Fot. Collection Christophel/Collection Christophel/East News

Batman z 1989 roku powraca po raz kolejny - Michael Keaton znów przywdzieje strój Zamaskowanego Krzyżowca. Tym razem w filmie "Batgirl" z Leslie Grace w roli głównej. 

Michael Keaton znów zagra Batmana w filmie Batgirl

Jak podaje portal Deadline, Michael Keaton oficjalnie dołączył do obsady filmu "Batgirl". Aktor oczywiście pojawi się jako Bruce Wayne/Batman, a na ekranie będą mu towarzyszyli potwierdzone wcześniej gwiazdy w postaci Leslie Grace, J.K. Simmonsa oraz Brendana Frasera.

Polecamy

Obecnie Warner Bros. nie skomentowało informacji, ale wiemy doskonale, że Keaton powróci do swojej roli w filmie "The Flash" z Ezrą Millerem. Dlatego wieść nie wydaje się zbyt zaskakująca. Niestety, na razie nie zdradzono więcej szczegółów dotyczących "Batgirl".

Wiemy, że główną rolę w filmie zagra Leslie Grace, która wcieli się w Barbarę Gordon, córkę komisarza policji z Gotham City Jima Gordona. Z imprezy DC FanDome dowiedzieliśmy się, że aktorka będzie miała rude włosy, a historia będzie zainspirowana nowszymi komiksami. Reżyserami filmu zostali Adil El Arbi oraz Bilall Fallah ("Bad Boys for Life"), a scenariusz napisała Christina Hodson (która ma już na koncie m.in. "Birds of Prey" z Margot Robbie).

Polecamy

Keaton zagrał po raz pierwszy Bruce'a Wayne'a/Batmana w filmie "Batman" z 1989 roku. Potem powtórzył rolę w "Batman Returns" z 1992 roku, a 30 lat później powróci we wspomnianym "The Flash" - ten ma się pojawić w kinach 4 listopada 2022 roku. 

Niestety na razie data premiery "Batgirl" pozostaje nieznana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.