Michael Myers atakuje Laurie Strode w pierwszym fragmencie nowego „Halloween”

Sergiusz Kurczuk
02.10.2018 11:00
Michael Myers atakuje Laurie Strode w pierwszym fragmencie nowego „Halloween” Fot. kadr z filmu Halloween (2018)

Michael Myers powraca jeszcze groźniejszy niż 40 lat temu. Twórcy nowego „Halloween” zaprezentowali klip z nadchodzącego horroru. 

Fani horrorów, a w szczególności slasherów zapewne nie mogą się doczekać nowej części serii „Halloween”. Zamiast tworzyć kolejny absurdalny sequel czy remake, studia Universal i Blumhouse Productions zdecydowały powołać do życia bezpośrednią kontynuację słynnego filmu sprzed 40 lat w reżyserii Johna Carpentera. Dzięki temu nowe „Halloween” opowie nową historię Michaela Myersa, która zignoruje wszystkie filmu, które ukazały się po roku 1978. W sieci pojawił się pierwszy fragment z nadchodzącego horroru Gordona Greena.

„Halloween” (2018) - Michael Myers kontra Laurie Strode

W filmie oprócz maniakalnego, zamaskowanego zabójcy z kuchennym nożem, zobaczymy również główną bohaterkę z pierwszej części horroru. Co ważne, szczególnie dla fanów „Halloween”, do roli Laurie Strode powróci Jamie Lee Curtis. Tym razem zamiast zlęknionej nastolatki, w roli głównej bohaterki zobaczymy twardą kobietę w średnim wieku, odpowiednio przygotowana na powrót swojego nemezis. Jak zakończy się to spotkanie po latach? Twórcy „Halloween” zaprezentowali przedsmak konfrontacji, w postaci pierwszego fragmentu horroru. 

Jak widać, Michael Myers będzie równie niebezpieczny, jak 40 lat temu. Oprócz powrotu Jamie Lee Curtis do ikonicznej roli, mamy również okazję usłyszeć fragment ścieżki dźwiękowej skomponowanej przez Johna Carpentera

„Halloween” (2018) - kiedy premiera?

Chociaż potyczka Michaela Myersa z Laurie to pierwszy pełny fragment filmu, wcześniej pojawiły się trzy zwiastuny „Halloween”. Ostatni z nich jest dość nietypowy, bo został utrzymany w konwencji dokumentu, skupiającego się na osobie maniakalnego mordercy, który przed 40 laty dokonał masakry w miasteczku Haddonfield. 

„Halloween” trafi do polskich kin tuż przed tytułowym świętem duchów, bo 26 października 2018 roku. Będzie więc idealnym wyborem na halloweenowy wypad do kina

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.