Michael Myers bez maski we fragmencie nowego „Halloween”

Sergiusz Kurczuk
19.10.2018 16:48
 Michael Myers bez maski we fragmencie nowego „Halloween” Fot. kadr z filmu Halloween

W sieci pojawił się nowy fragment filmu „Halloween”. Klip prezentuje Michaela Myersa bez maski. Jak wygląda twarz mordercy po 40 latach?

Do premiery nowego „Halloween” zostało jeszcze kilka dni. W sieci pojawiły się już pierwsze recenzje, które są w większości pozytywne. Są jednak głosy krytyki, zarzucające nowej kontynuacji brak nowych pomysłów i żerowanie na legendzie sprzed 40 lat. W nowym filmie w reżyserii Davida Gordona Greena zobaczymy zupełnie nową kontynuację historii Michaela Myersa. W sieci pojawił się nowy fragment horroru, w którym widzimy mordercę bez nakrycia głowy.

„Halloween” - Michael Myers bez maski

W nowym klipie możemy zobaczyć rozmowę dwóch amatorów tajemniczych zbrodni sprzed lat z Michaelem Myersem. Morderca nic nie mówi, co rozsierdza jednego z gości w zakładzie psychiatrycznym. W pewnym momencie widzimy fragment niezamaskowanej twarzy zabójcy.

Niedawno zastanawialiśmy się, czy skoro akcja filmu z 1978 roku w nowym sequelu przeskoczy o 40 lat do przodu, to czy oznacza to, że Myers postarzeje się, jak jego niedoszła ofiara Laurie Strode. Okazuje się, że tak. Morderca w nowym filmie będzie miał więc około 60 lat, co podkreślają siwe włosy i zmarszczki na twarzy. Nie jest to wcale takie oczywiste, bo w poprzednich filmach Myers posiadał naprzyrodzone moce.

„Halloween” - kiedy premiera?

Film Davida Gordona Greena ignoruje wszystkie dotychczasowe sequele „Halloween”. Oznacza to, że reżyser stworzył własną wersję historii, która kształtowała się przez 4 dekady. Czy wykorzysta elementy wymyślone przez poprzednich scenarzystów? A może powstanie zupełnie nowa opowieść, tłumacząca czemu Myers zabija swoje ofiary? Przekonamy się już 26 października 2018 roku.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.