Michael Myers powraca, by zabić Laurie w pierwszym zwiastunie nowego „Halloween”

Sergiusz Kurczuk
11.06.2018 10:48
Michael Myers powraca, by zabić Laurie w pierwszym zwiastunie nowego „Halloween” Fot. kadr z filmu Halloween (2018)

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun nowego „Halloween”. Tym razem Laurie Strode (Jamie Lee Curtis) jest gotowa na atak Michaela Myersa. 

Najnowsza cześć „Halloween” wprowadziła dość sporo zamieszania wśród fanów serii. Oryginalny film Johna Carpentera z 1978 roku na stałe wszedł do klasyki horrorów i stał się jednym z najsłynniejszych slasherów w historii. Tajemniczy zabójca z ostrym nożem w białej masce bez wyrazu na twarzy przeraża już 40 lat. Do tej pory powstało 8 sequeli oraz dwie części remake'ów reżyserowanych przez Roba Zombie. Twórcy najnowszej części postanowili zignorować filmy, które powstały po roku 1978 i stworzyć bezpośrednią kontynuację oryginalnego „Halloween”. Do sieci trafił pierwszy zwiastun horroru.

„Halloween” (2018) - zwiastun filmu

Odważnemu pomysłowi Davida Gordona Greena błogosławieństwo dał sam Carpenter, który został producentem wykonawczym nowego „Halloween”. Na kilka miesięcy przed premierą, w końcu zaprezentowano pierwszy zwiastun horroru. O czym opowie film?

Akcja nowego „Halloween” rozgrywa się 40 lat po wydarzeniach z pierwszej części. Michael Myers jest osadzonym zakładu psychiatrycznego dla przestępców. Zbliża się Halloween i jak co roku, Laurie Strode (w tej roli ponownie Jamie Lee Curtis) przypomina sobie wydarzenia sprzed lat. Okazuje się jednak, że kobieta wcale nie boi się Myersa. Wręcz przeciwnie - od dawna czekała, aż morderca uciekanie z ośrodka, by móc go zabić, więc jest dobrze przygotowana na jego powrót. Jej marzenie się spełnia. Szybko jednak okazuje się, że córka Laurie o imieniu Karen (Judy Greer) staje się kolejnym celem zamaskowanego zabójcy. Święto Halloween w Haddonfield ponownie zmienia się w piekło. 

Jak zakończy się nowe „Halloween”? Przekonamy się już 19 października 2018 roku, kiedy produkcja trafi do kin.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.