Michael Myers znów zabija w nowym zwiastunie „Halloween”

Sergiusz Kurczuk
06.09.2018 15:31
Michael Myers znów zabija w nowym zwiastunie „Halloween” Fot. materiały promocyjne

Michael Myers powraca i znów jest żądny krwi. W sieci pojawił się drugi zwiastun horroru „Halloween”. 

Fani słynnej serii „Halloween” zapoczątkowanej przez Johna Carpentera 40 lat temu powinni być zadowoleni. Jesienią 2018 roku kina na całym świecie ponownie nawiedzi Michael Myers. Zamaskowany morderca z kuchennym nożem stał się wzorem horrorowego zabójcy, a konstrukcja „Halloween” zapoczątkowała podgatunek kina grozy, jakim jest slasher. Tym razem nie będziemy mieli jednak do czynienia z żadnym remakiem, czy rebootem. Film Davida Gordona Greena jest bezpośrednią kontynuacją pierwszej części i dostał błogosławieństwo samego Carpentera. Poza tym mistrz horroru napisał ścieżkę dźwiękową do nowego „Halloween”. W sieci pojawił się drugi zwiastun filmu

„Halloween” (2018) - drugi zwiastun horroru

W pierwszej części poznaliśmy psychopatycznego mordercę imieniem Michael Myers. Mężczyzna ucieka ze szpitala psychiatrycznego w święto strachów i zaczyna mordować mieszkańców typowego amerykańskiego przedmieścia. Mieszkańców osiedla próbuje ostrzec lekarz psychiatra. Michael spotyka jednak na swojej drodze kilka ofiar. Jedna z nich - Laurie Strode (Jamie Lee Curtis) postanawia mu się przeciwstawić. W nowym „Halloween” zobaczymy losy Laurie kilkadziesiąt lat po wydarzeniach z części pierwszej. Bohaterka znów stawi czoła Michaelowi. Tym razem dodatkowo będzie musiała ochronić swoją rodzinę. 

Produkcja zapowiada się niezwykle obiecująco. Wszystko wskazuje na to, że posiada zarówno cechy oryginału, jak i zupełnie nowe elementy. Całość wydaje się być zmyślnie wyważona, w taki sposób, żeby nie zrazić starych fanów oraz zachęcić widzów, którzy wcześniej nie mieli styczności z „Halloween”. Czy kontynuacja klasycznego slashera okaże się sukcesem? Dowiemy się 26 października 2018 roku, kiedy produkcja wejdzie do polskich kin. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.