Michał Żebrowski lektorem „Wiedźmina” od Netfliksa? Słychać go na polskim zwiastunie [WIDEO]

Michał Tomaszkiewicz
06.09.2019 15:41
Michał Żebrowski lektorem „Wiedźmina” od Netfliksa? Słychać go na polskim zwiastunie [WIDEO] Fot. kadr z wideo Netflix

Netflix opublikował zwiastun serialu „Wiedźmin” w wersji z polskim lektorem. Można na nim usłyszeć głos Michał Żebrowskiego, który w Geralta wcielił się w polskiej ekranizacji sagi.

Do premiery „Wiedźmina” Netfliksa coraz bliżej. Według zapowiedzi, pierwszy sezon serialu nakręconego na podstawie książek Andrzeja Sapkowskiego obejrzymy jeszcze w 2019 roku.

Serwis powoli uruchamia więc akcje promocyjne. W sierpniu 2019 roku zobaczyliśmy pierwszy zwiastun, pozwalający zobaczyć jak Henry Cavill prezentuje się jako Geralt z Rivii.

Przeczytaj także

Serwis bez zbytniego rozgłosu opublikował polską wersję zapowiedzi, w której można usłyszeć głos Michała Żebrowskiego jako lektora.

Michał Żebrowski lektorem w „Wiedźminie” Netfliksa

Michał Żebrowski miał propozycję zagrania w „Wiedźminie” stworzonym przez serwis VoD, ostatecznie jednak jej nie przyjął. Fanom podał dość niecodzienne powody podjęcia takiej decyzji.

Zobacz także: Michał Żebrowski mógł wystąpić w „Wiedźminie” Netfliksa. Czemu nie zagra w serialu? 

Wygląda na to, że Netflix nie zapomniał o polskim aktorze. W rodzimym zwiastunie „Wiedźmina” został lektorem, czytającym linie dialogowe.

Fani czekający na serial są podzieleni. Niektórzy doceniają gest Netfliksa, który na lektora wybrał aktora kojarzącego się polskiej widowni z rolą Geralta. Inni domagają się, żeby „Wiedźmin” został zdubbingowany, a w roli Białego Wilka wystąpił znany z gier CD Projekt RED Jacek Rozenek.

Zobacz także: Jacek Rozenek wraca do zdrowia po utracie mowy. Aktor grający Geralta z "Wiedźmina" podziękował fanom 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.