Michelle Rodriguez: Zazdrościłam Paulowi Walkerowi śmierci

Robert Skowronski
06.04.2016 13:36
Michelle Rodriguez: Zazdrościłam Paulowi Walkerowi śmierci Fot. kadr z filmu

Odejście Paula Walkera było ciosem dla wszystkich z obsady serii „Szybcy i wściekli”, ale żeby zazdrościć aktorowi tego, że opuścił ten świat?

Odtwórca roli Briana O'Connera zginął w tragiczny sposób w wypadku samochodowym, do którego doszło w Los Angeles 30 listopada 2013 roku. Przyjaciel Walkera prowadził Porsche z dużą prędkością. Auto wypadło z trasy na łuku i uderzyło w drzewo. Mężczyźni zginęli na miejscu, a samochód doszczętnie spłonął. Paul Walker miał 40 lat.

Michelle Rodriguez wystąpiła w czterech filmach z serii „Szybcy i wściekli”. Na planie miała okazję poznać aktora, którego następnie uznawała za swojego przyjaciela. Nic dziwnego, że jego tragiczny wypadek nią wstrząsnął i to na tyle, że zaczęła nadużywać narkotyków. Te z kolei wprowadzały ją w stan zazdrości wobec Paula Walkera, że odszedł jako pierwszy:

Zrobiłam wszystko co tylko mogłam, aby ukryć się przed samą sobą. Mój trip po ayahuasce sprawił, że było mi smutno, że Paul mnie opuścił. Nie chodziło o poczucie, że już go nie ma, to była bardziej zazdrość o to, że przeszedł na drugą stronę jako pierwszy.

Gdyby ktoś nie wiedział czym jest ayahuasca, to wyjaśniamy, że to rytualny psychodelik zażywany w formie napoju. Narkotyk przygotowywany jest przez szamanów i wywołuje u zażywającego halucynacje.

Aktorka wyznała, że czas po 2013 roku doprowadził ją do stanu załamania. Próbowała odciągnąć ducha od dręczących ją myśli:

Muszę przyznać, że po tym jak odszedł Paul byłam przez jakiś rok jak zwierzę. Zastanawiałam się co mogę zrobić w sposób fizyczny, aby odciągnąć myśli od egzystencjalizmu. Chciałam, żeby mój umysł uciekł od przemijalności życia, od tego, że zjawiamy się na świecie i po prostu w pewnym momencie możemy z niego zniknąć.

Pełnej wypowiedzi Michelle Rodriguez możecie posłuchać poniżej:

Szykowana na już 8. część „Szybkich i wściekłych”, do której zdjęcia są kręcone m.in. na Kubie. Obraz ma trafić do kin 14 kwietnia 2017 roku.

Wdowa po kierowcy Porsche, w którym jechał też Paul Walker, próbowała udowodnić, że winę za wypadek ponosi producent auta. Kobieta twierdziła, że w modelu Carrera GT brakuje kilku istotnych elementów zapewniających bezpieczeństwo. Sąd wydał już decyzję w tej sprawie uznając firmę za niewinną stawianych zarzutów. Adwokat wdowy, Mark Geragos, już zapowiedział odwołanie się od braku wyroku skazującego. Nie rozstrzygnięto jeszcze podobnego pozwu, który został złożony przez rodzinę Paula Walkera.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.