Mickey Rourke twierdzi, ze przez wojnę z Robertem De Niro nie zagrał w "Irlandczyku"

19.09.2019 11:22
Mickey Rourke twierdzi, ze przez wojnę z Robertem De Niro nie zagrał w "Irlandczyku" Fot. . shutterstock.com

Mickey Rourke i Robert De Niro w jednym filmie? To niemożliwe. Wszystko przez spór, który trwa już od kilkudziesięciu lat.

Micky Rourke w wywiadzie dla włoskiej telewizji w programie "Live – Non è la D’Urso" przyznał, że miał zagrać w najnowszej produkcji Martina Scorsese. Mowa o "Irlandczyku", który już w listopadzie 2019 roku wejdzie na platformę Netflix. Dlaczego aktor nie wystąpił w tym filmie? Jak przyznał, wszystko przez Roberta De Niro i spór, który trwa od lat 80. O co dokładnie chodzi?

Mickey Rourke twierdzi, ze przez wojnę z Robertem De Niro nie zagrał w "Irlandczyku"

Wszystko zaczęło się w 1987 roku, kiedy De Niro i Rourke wystąpili w filmie "Angel Heart". Podobno Robert miał podejść do Mikey'a i powiedzieć mu: "lepiej będzie jeśli nie będziemy ze sobą rozmawiać". Od tego czasu trwa wojna między tymi dwoma aktorami. Jak podaje Cinema Blend, Martin Scorsese miał zaproponować Rourke spotkanie w sprawie swojego nowego filmu. Reżyser chciał w nim obsadzić Mickey'a:

Marty Scorsese chciał się ze mną spotkać w sprawie filmu, który kręcił razem z Alem Pacino, Joem Pescim i Robertem De Niro. Osoba odpowiedzialna za casting powiedziała mojemu menadżerowi, że Robert De Niro odmówił pracy ze mną przy tym filmie.

Przeczytaj także

Mickey był zawiedziony i smutny. Aktor przyznał, że był rozczarowany, bo w tym okresie potrzebował pieniędzy, a rola w "Irlandczyku" mogłaby mu pomóc. Jednak producenci najnowszego filmu Scorsese rzucili inne światło na tę sprawę: 

Mickey Rourke nigdy nie był brany pod uwagę w "Irlandczyku" i nikt nie proponował mu roli w tej produkcji.

"The Irishman" to najnowszy film Scorsese, który opowie historię powojennej Ameryki, która jest widziana oczami weterana wojennego, Franka Sheerana. Produkcja będzie miała swoją premierę 1 listopada 2019 roku w Stanach Zjednoczonych. Dopiero 27 listopada 2019 roku zadebiutuje na platformie Netflix.

Zobacz także: Robert De Niro przyjedzie do Warszawy? Aktor otwiera hotel w stolicy  

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.