Międzynarodowa beka z plakatu „Spider-Man: Homecoming”

Robert Skowronski
25.05.2017 16:49
|north Fot. materiały prasowe

Cóż, nie każdy może być mistrzem plakatu, a tych przecież nie brakuje. Z pewnością takowi nie są odpowiedzialni za ten, który zapowiada film „Spider-Man: Homecoming”.

Mogliśmy już zobaczyć zwiastun „Spider-Man: Homecoming”, w którym pojawia się Vulture grany przez Michaela Keatona, czy też finalny trailer. To właśnie wraz z nim Marvel udostępnił plakat dzieła w reżyserii Jona Wattsa. Cóż, nie przypadł on do gustu użytkownikom sieci.

Pojawiały się zarzuty o to, że został on wykonany przez studenta o niewielkiej znajomości Photoshopa. Na plakacie nie pozostawiono suchej nitki:

Kocham zwiastun nowego Spider-Mana, ale o co do cholery chodzi z tym plakatem? Ktoś wygrał konkurs na Reddicie?

Oprócz absolutnego bałaganu, nowy plakat Spider-Mana sugeruje, że głównym bohaterem jest Iron Man, podczas gdy Spider-Man to jego pomocnik.

Nie zabrakło też autorskich przeróbek potwierdzających wcześniejsze słowa:

Zaczynam myśleć, że Iron Man może się pojawić w „Spider-Man: Homecoming”.

Nie sądzę, aby oddali na plakacie to o co im chodziło, więc naniosłem kilka poprawek.

Również polscy blogerzy filmowi i krytycy zareagowali na plakat:

Scenariusz filmu napisali John Francis Daley i Jonathan Goldstein. Film opowie o licealnych dniach z życia superbohatera. Głównym czarnym charakterem będzie Vulture. W obsadzie są również m.in. Marisa Tomei w roli cioci May oraz Robert Downey Jr jako Iron Man, tak ten Robert Downey Jr, tak Iron Man, wiecie Robert Downey Jr, ten słynny aktor Robert Downey Jr, który grał Iron Mana, tego Iron Mana z Marvela.

„Spider-Man: Homecoming” trafi na ekrany polskich kin już 14 lipca 2017 roku. Bohater pojawi się również w „Avengers 4”.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.