17.06.2019 13:30

Mikołaj Roznerski kontra Piotr Stramowski na pierwszym plakacie filmu "Fighter"

Do sieci trafił pierwszy plakat filmu "Fighter" - historii o dwóch zawodnikach MMA, których zagrali Mikołaj Roznerski i Piotr Stramowski. Bohaterowie zmierzą się na ringu, ale będą walczyć również o miłość. 

Fighter
foto: materiały promocyjne

Już niedługo do kin trafi kolejny po "Underdogu" film o zawodnikach MMA. Tym razem mowa o produkcji reżyserowanej przez Konrada Maximiliana pod tytułem "Fighter". W rolach głównych wystąpią Mikołaj Roznerski i Piotr Stramowski. W sieci zaprezentowano pierwszy plakat, przedstawiający tytułowych bohaterów "Fightera". Jak prezentuje się grafika?

"Fighter" - nowy film o MMA z Roznerskim i Stramowskim

Historia zawarta w "Fighterze" opowiada o byłym zawodniku MMA - Tomku Janickim (Stramowski). Sportowiec był niezwykle popularny, miał piękną żonę Agatę (Aleksandra Szwed) i pieniądze. Niestety walka o mistrzowski pas okazała się dla niego brzemienna w skutkach. Przeciwnikiem Janickiego został bowiem bokser-celebryta Marek "Pretty Boy" Chmielnicki (Roznerski). Kilka złych decyzji wystarczyło, by tytułowy bohater stracił wszystko. Okryty złą sławą opuścił miasto i zaczął życie od nowa. Poznał nową kobietę w swoim życiu - charyzmatyczną panią doktor imieniem Magda (Katarzyna Maciąg). Chociaż pozornie wszystko układało się dobrze, na Tomka spadło kolejne nieszczęście. Zaczął szantażować go groźny gangster. Fighter musi powrócić na ring i ponownie stanąć oko w oko ze swoim dawnym rywalem.

Fighter

W obsadzie oprócz Stramowskiego, Roznerskiego, Szwed i Maciąg pojawią się Krzysztof Stelmaszyk, Wojciech Mecwaldowski, Tomasz Oświeciński, Jarosław Boberek oraz sportowcy: Marcin "Różal" Różalski, Daniel "Qczaj" KuczajAndrzej Fonfara, Robert Złotkowski, Krzysztof "Diablo" WłodarczykKrzysztof KosedowskiAndrzej Kostyra oraz Edward Durda.

"Fighter" - kiedy premiera?

Film trafi do kin 19 lipca 2019 roku. Premiera miała odbyć się wcześniej jako "Klatka", a do jednej z głównych ról obsadzono Eryka Lubosa. Sprawy jednak się skomplikowały i Lubos przeszedł do obsady bardzo podobnej produkcji pod tytułem "Underdog" reżyserowanym przez Marcina Kawulskiego - szefa federacji KSW. Jak widać, pomysł nie poszedł jednak na marne i już niebawem zobaczymy kolejny tytuł o tematyce sportów walki.

Zobacz też: Powstanie druga część filmu "Underdog"

Tagi: News Piotr Stramowski Underdog