"Milczenie owiec" jako komedia romantyczna. Zobacz trailer

Kamil Dachnij
20.04.2017 16:03
"Milczenie owiec" jako komedia romantyczna. Zobacz trailer Fot. Kadr z filmu

Grupa CineFix to specjaliści od zmieniania konwencji najbardziej znanych filmów. Zobaczcie ich zaskakujący zwiastun do „Milczenia owiec”.

„Milczenie Owiec” z 1991 roku z niezapomnianymi rolami Jodie Foster jako Clarice Starling i sir Anthony’ego Hopkinsa jako Hannibala Lectera zasłużenie zaliczany jest do kanonu kina. Psychologiczny thriller na podstawie powieści Thomasa Harrisa jest zaledwie jednym z trzech filmów, którym udało się zdobyć Oskara w pięciu głównych kategoriach: za najlepszy film, reżysera, aktora, aktorkę oraz scenariusz adaptowany. Do dziś jego niepokojąca atmosfera potrafi zajść za skórę. Ale zastanawialiście się co by się stało, gdyby zmienić konwencję dzieła i zaoferować coś bardziej romantycznego?

W swoim najnowszym epizodzie serii Trailer Mix, CineFix pomyślało dokładnie o czymś takim i wykorzystali materiał z filmu, by stworzyć nowy trailer, który zmienia „Milczenie owiec” w romantyczną komedię. Zobaczcie zwiastun:

Dzięki umiejętnemu montażowi znaczące sceny z filmu ukazano w innym, znacząco lżejszym tonie, wręcz faktycznie zdradzającym komediowe zacięcie. Kto by pomyślał, że istnieje taki potencjał na kanibalistyczną komedię romantyczną? A nóż ktoś pokusi się o remake. 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.