Miley Cyrus wystąpi w „Strażnikach Galaktyki 2”

Robert Skowronski
24.04.2017 10:50
Miley Cyrus wystąpi w „Strażnikach Galaktyki 2” Fot. kadr z wideo + Dzik Pejnta

Gwiazda muzyki pop będzie miała swój wkład w nadchodzące dzieło Jamesa Gunna. Jak będzie wyglądała jej rola w „Strażnikach Galaktyki 2”?

Do premiery filmu jest już bardzo blisko, gdyż wkroczy on na ekrany 5 maja 2017 roku. Twórcom nie przeszkadza to jednak w ujawnianiu kolejnych niespodzianek, które czekają na widzów.

W dziele zjawi się sporo nowych twarzy. Wśród nich takie legendy jak Kurt Russell czy Sylvester Stallone. Pierwszy z nich zagra ojca Star-Lorda, drugi zaś wcieli się w Stakara, postać mającą związek z głównymi bohaterów, jak i z grupą Ravagers. Teraz wiemy również, że w projekt zaangażowana jest Miley Cyrus.

Informowaliśmy już, że w „Strażnikach Galaktyki 2” będzie aż 5 scen po napisach, to właśnie w jednej z nich usłyszymy wykonawczynię „Wrecking Ball”. Usłyszymy? Tak, bo Cyrus, tak jak Vin Diesel czy Bradley Cooper, jedynie użycza swojego głosu. Będzie dubbingować postać znaną jako Mainframe. Jest to android zrobiony przez Tony'ego Starka, który na kartach komiksów pojawiał się w oryginalnym składzie Strażników. Postać została stworzona przez Toma DeFalco i Rona Frenza, a debiutowała w 1999 roku w zeszycie „A-Next”. Tak w historii obrazkowej wygląda Mainframe:

1111 Fot. foto: materiały prasowe

W scenie z gwiazdą pop pojawią się również Yondu (Michael Rooker), Charlie-27 (Ving Rhames), Aleta Ogrod (Michelle Yeoh), Stakar Ogrod (Sylvester Stallone) oraz Krugarr grany najprawdopodobniej przez Michaela Rosenbauma.

Miley Cyrus, choć jest kojarzona jako gwiazda estrady i celebrytka, to nie jest jej obce występowanie na wielkim i małym ekranie. Po raz pierwszy wystąpiła w 2003 roku u Tima Burtona w „Dużej Rybie”, ale prawdziwą sławę przyniosło jej występowanie jako Hannah Montana. 24-latka ma też na koncie takie filmy, jak „LOL” czy „Ostatnia piosenka”.

W drugiej części hitu Marvela na podstawie scenariusza Jamesa Gunna, Peter Quill z drużyną wyrzutków kontynuuje podróż przez kosmos i jako obrońca galaktyki stawia czoła nowym niebezpieczeństwom. Na ekranie pojawią się m.in. Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel, Michael Rooker, Bradley Cooper, Elizabeth Debicki, a także Pom Klementieff, która wcieli się w Mantis.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.