W Milionerach padło pytanie o postać z filmów Marvela. Uczestnik nie znał odpowiedzi

Natalia Hluzow
31.10.2018 20:05
W Milionerach padło pytanie o postać z filmów Marvela. Uczestnik nie znał odpowiedzi Fot. materiały prasowe

W Milionerach po raz kolejny pojawiło się popkulturowe pytanie. Uczestnik, pomimo młodego wieku, nie potrafił na nie odpowiedzieć.

W Milionerach niejednokrotnie słyszeliśmy już pytania, na które miłośnicy kultury popularnej odpowiedzieliby bez zastanowienia. Hubert Urbański pytał już uczestników o postacie z "Gwiezdnych wojen", m.in. C-3PO i Chewbaccę, utwór Simona i Garfunkela, pseudonim Prince'a i instrument, którego wirtuozem jest Carlos Santana. Nie zawsze jednak uczestnik zasiadający naprzeciw prowadzącego okazuje się być znawcą kina czy muzyki. Tak było i tym razem. Maciej Konieczny nie znał odpowiedzi na pytanie o postać z filmów Marvela, a dokładniej o Groota ze "Strażników Galaktyki".

Milionerzy: pytanie o "Strażników Galaktyki" za 2 tysiące złotych

W odcinku Milionerów wyemitowanym na antenie TVN 30 października 2018 roku szansę na grę o milion złotych otrzymał Maciej Konieczny, student Politechniki Warszawskiej. Uczestnik świetnie poradził sobie z pierwszym pytaniem za 500 zł, z pomocą publiczności zdobył też gwarantowaną sumę 1000 zł. Trudność pojawiła się jednak już przy pytaniu za 2000 zł, które dotyczyło Groota uwielbianego przez fanów MCU. Gracz nie był w stanie sam odgadnąć, jakie są jedyne słowa humanoidalnego drzewa ze "Strażników Galaktyki". Nie pomogły też podpowiedzi:

a. Muszę się wyszumieć

b. bla-bla-bla

c. Kornikom śmierć

d. Ja jestem Groot

milionerzy Fot. foto: kadr z programu "Milionerzy"

Z pomocą przyszedł uczestnikowi przyjaciel, który bez zająknięcia podał poprawną odpowiedź. Dla formalności przypominamy, że była to oczywiście odpowiedź D - "Jestem Groot". 

Program Milionerzy zadebiutował w Polsce w 1999 roku. Po kilku przerwach powrócił na antenę TVN w lutym 2017 roku, gdzie jest emitowany do dziś - od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:55. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.