Milla Jovovich staruszką w nowym „Resident Evil”?

Robert Skowronski
23.11.2015 16:43
Milla Jovovich staruszką w nowym „Resident Evil”? Fot. materiały prasowe

Aktorka (prawdopodobnie) po raz ostatni wkroczy do pełnego zombie świata wykreowanego przez firmę Capcom. Milla Jovovich udostępniła zdjęcia w pełnej charakteryzacji z planu „Resident Evil: The Final Chapter”. Jak na nim wygląda?

Akcja finałowej odsłony filmu rozpocznie się w momencie tuż po zakończeniu „Resident Evil: Retrybucji”. Alice, grana przez Millę Jovovich, jest jedyną ocalałą z akcji, która miała być ostateczną potyczką z nieumarłymi. Jednak bohaterka zostaje zmuszona do tego, aby wrócić tam, gdzie wszystko miało swój początek - do Racoon City. A tam korporacja Umbrella zbiera siły do ataku na ocalałych z apokalipsy zombie.

Milla Jovovich zaprezentowała się w zupełnie innej charakteryzacji z jaką kojarzymy graną przez nią bohaterkę. Nad tym co widzimy na zdjęciu pracowali specjaliści przez długie godziny. Aktorka zdradziła jak powstawała podstarzała wersja jej postaci:

Dziękuję Christina Slashes, Andre Dinoboy, Federica Castelli i Kerry Skelton, którzy pracowali przez 4 godziny od 5:00 rano, aby stworzyć starą Alice do naszych dzisiejszych scen. Później umieszczę więcej zdjęć z tego procesu. Plus sexy selfie (nie dla osób o słabym sercu). Swoją drogą wszyscy, którzy myślą, że to wygląd z końca filmu - mylicie się!

Na ekranie zobaczymy też Alice jaką fani pamiętają z poprzednich części, czyli wysportowaną i nieuginającą się przed niczym piękną Jovovich. Odtwórczyni głównej roli regularnie udostępnia zdjęcia z planu, na których widać jej osobę:

Są też fragmenty wideo z kręcenia „Resident Evil: The Final Chapter”:

Nowa część filmu była dla wielu zaskoczeniem, gdyż dwie poprzednie odsłony spotkały się z gorzką krytyką, a i nie przyniosły zbyt imponujących wpływów.

Dzieło wyreżyseruje Paul W.S. Anderson, który odpowiada za trzy wcześniejsze z pięciu części serii. Na ekranie będziemy mogli zobaczyć też po przerwie Ali Larter, która wcielała się w Claire Redfield.

Jak Wam się podoba Milla Jovovich jako staruszka?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.