Millie Bobby Brown zagra siostrę Sherlocka Holmesa. Zarobi za to astronomiczną sumę

27.11.2019 14:57
Millie Bobby Brown zagra siostrę Sherlocka Holmesa. Zarobi za to astronomiczną sumę Fot. Invision/Invision/East News

Kilka miesięcy temu ogłoszono, że gwiazda "Stranger Things" pojawi się na ekranach kinowych jako Elona Holmes w filmie o tym samym tytule. Poznaliśmy sumę, którą młoda aktorka zainkasuje za występ w produkcji. 

Pod koniec czerwca 2019 roku dowiedzieliśmy się, że ruszyły prace nad filmową adaptacją powieści Nancy Springer, która opowiadała o historii młodszej siostry Sherlocka Holmesa. Bohaterka nazywa się Elona Holmes i dziewczyna również zostaje prywatną detektyw. W główną rolę wcieli się znana ze "Stranger Things" Millie Bobby Brown. Dowiedzieliśmy się też, ile pieniędzy młoda aktorka dostanie za udział w produkcji. 

Ile Millie Bobby Brown zarobi za występ w filmie Elona Holmes?

Jak podaje plotkarski portal TMZ, Millie Bobby Brown może zarobić 6,1 miliona dolarów za występ w "Elonie Holmes". Warto dodać, że suma wzrośnie o 800 tysięcy dolarów, kiedy to film odniesie sukces komercyjny. Oprócz tego nastolatka pełni rolę współproducentki, za co również przysługuje jej wynagrodzenie, a bonusowo otrzyma też dostęp do prywatnego samolotu. Trzeba przyznać, że to naprawdę przyjemna pensja dla 15-letniej aktorki. 

Przeczytaj także

Premiera filmu "Elona Holmes" przewidziana jest na rok 2020. W filmie Brown będzie towarzyszył Henry Cavill w roli Sherlocka Holmesa, a także Helena Bonham Carter, która zagra matkę detektywistycznego duetu. 

Brown pracuje również nad 4. sezonem "Stranger Things", który powinien pojawić się na Netfliksie w przeciągu kolejnych 2 lat. W końcu twórcy muszą się spieszyć - "dzieciaki" wiecznie dzieciakami nie będą. 

Zobacz także: Gwiazdor "Stranger Things" założył nowy zespół kilka tygodni po rozwiązaniu poprzedniego

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.