27.11.2019 14:57

Millie Bobby Brown zagra siostrę Sherlocka Holmesa. Zarobi za to astronomiczną sumę

Kilka miesięcy temu ogłoszono, że gwiazda "Stranger Things" pojawi się na ekranach kinowych jako Elona Holmes w filmie o tym samym tytule. Poznaliśmy sumę, którą młoda aktorka zainkasuje za występ w produkcji. 

Millie Bobby Brown
foto: Invision/Invision/East News

Pod koniec czerwca 2019 roku dowiedzieliśmy się, że ruszyły prace nad filmową adaptacją powieści Nancy Springer, która opowiadała o historii młodszej siostry Sherlocka Holmesa. Bohaterka nazywa się Elona Holmes i dziewczyna również zostaje prywatną detektyw. W główną rolę wcieli się znana ze "Stranger Things" Millie Bobby Brown. Dowiedzieliśmy się też, ile pieniędzy młoda aktorka dostanie za udział w produkcji. 

Ile Millie Bobby Brown zarobi za występ w filmie Elona Holmes?

Jak podaje plotkarski portal TMZ, Millie Bobby Brown może zarobić 6,1 miliona dolarów za występ w "Elonie Holmes". Warto dodać, że suma wzrośnie o 800 tysięcy dolarów, kiedy to film odniesie sukces komercyjny. Oprócz tego nastolatka pełni rolę współproducentki, za co również przysługuje jej wynagrodzenie, a bonusowo otrzyma też dostęp do prywatnego samolotu. Trzeba przyznać, że to naprawdę przyjemna pensja dla 15-letniej aktorki. 

David Harbour
David Harbour
Przeczytaj także David Harbour początkowo myślał, że "Stranger Things" będzie wielką porażką

Premiera filmu "Elona Holmes" przewidziana jest na rok 2020. W filmie Brown będzie towarzyszył Henry Cavill w roli Sherlocka Holmesa, a także Helena Bonham Carter, która zagra matkę detektywistycznego duetu. 

Brown pracuje również nad 4. sezonem "Stranger Things", który powinien pojawić się na Netfliksie w przeciągu kolejnych 2 lat. W końcu twórcy muszą się spieszyć - "dzieciaki" wiecznie dzieciakami nie będą. 

Zobacz także: Gwiazdor "Stranger Things" założył nowy zespół kilka tygodni po rozwiązaniu poprzedniego

Tagi: Millie Bobby Brown Sherlock Holmes