"Miłość w czasie zarazy" - Patryk Vega tworzy nowy film. O czym opowie?

09.11.2020 14:39
"Miłość w czasie zarazy" - Patryk Vega tworzy nowy film. O czym opowie? Fot. East News

Kiedy codziennie czytamy (i piszemy) o kolejnych wstrzymanych pracach na planach filmowych i serialowych, Patryk Vega wychodzi przed tłum i kręci kolejny obraz. O czym opowie "Miłość w czasach zarazy"?

Patryk Vega już we wrześniu zapowiadał swój nowy film w rozmowie z programem "Onet Rano". Teraz reżyser opublikował pierwsze zdjęcie z planu "Miłości w czasach zarazy". Vega kręci w Warszawie, która podczas pandemii była nieco opustoszała, co według niego pozwoliło mu na stworzenie "ujęć z apokaliptycznych filmów".

Vega zapowiada swój nowy film "Miłość w czasie zarazy"

Fabuła ma się skupiać o problemach z budowaniem relacji i miłości z drugim człowiekiem, a akcja rozgrywa się w trakcie pandemii. Jak opowiadał w rozmowie z Onetem:

Będzie to film o epidemii samotności. O tym, że mając dostęp do wyzutego z uczuć seksu, jednocześnie mamy problem z budowaniem relacji, miłości z drugim człowiekiem. To film dziejący się w czasie pandemii, kręcony od marca.

Przeczytaj także

Tak za to wygląda pierwsze zdjęcie z planu:

Przeczytaj także

Jak sam opowiedział we wspomnianym wywiadzie:

Mamy spektakularne ujęcia, które są w zasadzie niemożliwe do powtórzenia. Materiały przypominające ujęcia z apokaliptycznych filmów, gdy patrzysz na Emilii Plater czy inne ulice w centrum Warszawy, które są absolutnie puste. To jest film, nad którym teraz pracuję.

Na razie niestety nie znamy szczegółów dotyczących nowego filmu. Nie wiemy też, czy obraz będzie nawiązywał do powieści Gabriela Garcíi Márqueza o tym samym tytule. Za to jesteśmy prawie pewni, że w obsadzie pojawią się zapewne znane twarze z jego poprzednich produkcji, czyli np. Antoni Królikowski, Piotr Stramowski, Katarzyna Warnke, czy Małgorzata Kożuchowska. 

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.