31.08.2016 12:02

Minuta w horrorze Roba Zombie

Ostatnie dokonanie twórcy „Bękartów diabła” doczekało się kolejnego trailera. Wejdźcie na minutę do chorego świata „31” w reżyserii Roba Zombie.

Minuta w horrorze Roba Zombie
foto: kadr z wideo

Muzyk i twórca filmowy wprowadził nas w noc Halloween 1976 roku w 1. zwiastunie oraz w udostępnionym krótkim fragmencie filmu. Na ekranie poznamy historię pięciu pracowników wesołego miasteczka, którzy trafiają w ręce szaleńców w arystokratycznych przebraniach. Wszystko to w wyniku porwania i umieszczenia ich istnym w przedsionku piekła, gdzie w 12-godzinnej walce o życie o nazwie 31 będą musieli poradzić sobie z szeregiem niebezpieczeństw, w tym z gangiem sadystycznych klaunów.

W głównych rolach pojawią się Meg Foster, Jeff Daniel Phillips, Sheri Moon Zombie, prywatnie żona reżysera, a także Malcolm McDowell znany m.in. z roli w „Mechanicznej pomarańczy”. „31” po tym, jak zostało zaprezentowane na festiwalu Sundance, będzie mieć swoją premierę 1 września 2016 w wybranych kinach w Stanach Zjednoczonych. Następnie trafi na platformy VOD od 16 września 2016 i ponownie do wybranych kin (mowa o USA) od 21 września 2016.

Zobaczcie trwający minutę zwiastun „31”:

Rob Zombie długo starał się o jakąkolwiek dystrybucję „31”. Ten początkowo został zakwalifikowany pod kategorię wiekową NC-17, co oznacza, że nie mogą go oglądać osoby poniżej 17. roku życia. Po kilku przeróbkach dostał ostatecznie kategorię R, jednak Zombie zapewnia, że udostępni wersję, która nie będzie pozbawiona krwi, ostrego języka, seksu i scen zażywania narkotyków.

Artysta opowiedział jak postrzega kręcenie filmów i wyznał, że nie jest to wcale takie łatwe zadanie:

"

Najtrudniejsza rzeczą jest to, że będziesz pierwszy raz na planie, na tym planie, ze swoimi aktorami w garderobie, z kamerami. Czasami wszystko wygląda inaczej. Można sobie różne rzeczy wizualizować w głowie, ale gdy przychodzi co do czego, jak już wszyscy są obecni, to potrafi być ciężko. "

Twórca ma już w planach stworzenie filmowej biografii Groucho Marxa, a także serialu „Trapped”, nad którym pracuje wspólnie z Milą Kunis.

29 kwietnia 2016 roku Rob Zombie wydał album „The Electric Warlock Acid Witch Satanic Orgy Celebration Dispenser”. To 6. studyjny krążek artysty, przy którym współpracował z gitarzystą Johnem 5, basistą Piggym D i perkusistą Gingerem Fishem. Album został wyprodukowany przez Chrisa „Zeussa” Harrisa.

Jak Wam się podoba nowy zwiastun „31”?

Robert Skowronski
Tagi: Rob Zombie Zwiastuny