"Misfit": polscy youtuberzy w filmie pełnometrażowym. Jest zapowiedź produkcji

02.08.2019 12:58
"Misfit": polscy youtuberzy w filmie pełnometrażowym. Jest zapowiedź produkcji Fot. YouTube/Jestem M

W sieci ostatnio pojawiło się tajemnicze M. Wiemy już, co ono oznacza. Okazuje się, że polscy youtuberzy zagrają w filmie, którego premiera w kinach będzie w listopadzie.

W dzisiejszych czasach media społecznościowe dają wiele możliwości. Przekonali się już o tym młodzi ludzie, którzy postanowili wykorzystać swoją kreatywność, żeby pokazać ją światu na Instagramie i YouTubie. Wielu z nich ma już tysiące, a nawet miliony obserwatorów na portalach społecznościowych. Teraz łączą siły w tajemniczym projekcie.

Zobacz także: Youtuber dostał 15 miesięcy więzienia za pranka z Oreo i pastą do zębów

"Misfit": polscy youtuberzy zagrają w filmie

U niektórych youtuberów w filmikach i na Instagramie pojawiały się ostatnio tajemnicze litery M. Teraz już wiemy, o co chodzi.

Okazuje się, że M oznacza "Misfit". A jest to tytuł filmu pełnometrażowego, który już niedługo ukaże się w kinach. Wystąpią w nim znani youtuberzy.

Przeczytaj także

W "Misfit" zagrają: Yoshi, Sylwia Lipka, Nanami Chan, Mateusz Ciawłowski, Alex Mandostyle, Admiros, My3, Bez Kanału, Prostracja, Vnarf, Kinga Sawczuk, Adrianna True Beauty, Emiflash, Sheo, EniiaBlog, Julia Chatys, Hadesiak, Maciej Tomaszewski, Marta Rentel, N3jxiom oraz Filip Zabielski. Youtuberzy teraz postanowili zapowiedzieć produkcję ze swoim udziałem. 

Misfit jest wyjątkowym, super fajnym i ekscytującym filmem. Jest filmem o przyjaźni, o szkole, o miłości, o YouTubie, o Instagramie i o Tic Tocu, o muzyce i o modzie - mówią Youtuberzy w zapowiedzi filmu.

Film będzie można obejrzeć we wszystkich kinach w Polsce. Premiera "Misfit" odbędzie się 8 listopada 2019 roku. Poniżej znajdziecie zapowiedź filmu.

Zobacz także: YouTube Premium i YouTube Music wreszcie w Polsce. Jakie ceny i czym różnią się od zwykłego YouTube'a? 

Katarzyna Leszczyńska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.