Miss Piggy zaśpiewała cover Adele

Robert Skowronski
23.11.2015 13:58
Miss Piggy zaśpiewała cover Adele Fot. kadr z wideo

Ostatni przebój Adele doczekał się już wielu coverów. Jeden z nich został wykonany przez pluszową gwiazdę kina i telewizji - znaną z „Muppetów” Miss Piggy. Jak brzmi jej „Hello”?

Sympatyczna, ale i pokazująca swoje humorki, świnka, to prawdziwa diva. Nic więc dziwnego, że wybrała do zaśpiewania utwór innej muzycznej damy. Oczywiście wykonuje go z typową dla siebie gracją i finezją, przez co możemy oglądać sceny jak przez niesforną pogodę do jej ryjka wpadają przywiane jesienne liście.

W teledysku towarzyszy jej nieodłączny partner Kermit. Sam klip został utrzymany w tej samej stylistyce co oryginał wyreżyserowany przez zdobywcę Złotej Palmy w Cannes, Xaviera Dolana. Zobaczcie jak wygląda obrazek do utworu „Hello” w wykonaniu Miss Piggy:

Materiał, który widzimy w wideo został zaprezentowany podczas American Music Awards i stanowi zapowiedź kolejnego odcinka „Muppetów”, który zostanie wyemitowany na antenie stacji ABC.  

„Hello” to wzruszająca opowieść, w której niektórzy doszukiwali się kontynuacji wątków z utworu „Someone like you”. Sama artystka jednak temu zaprzecza i tłumaczy przesłanie kawałka:

Ta kompozycja nie opowiada o nikim konkretnym. Jest o przyjaciołach, byłych chłopakach. O mnie, o mojej rodzinie, ale też o moich fanach. Wydaje mi się, że wszyscy myślą, że jestem daleko, a wcale tak nie jest.

Someone Like You (http://www.tvn24.pl)

Jak Wam się podoba „Hello” w ujęciu Miss Piggy?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.