Tom Cruise ogłosił tytuł „Mission Impossible 6” i pokazał pierwszy fotos z filmu

Natalia Hluzow
25.01.2018 16:32
Tom Cruise ogłosił tytuł „Mission Impossible 6” i pokazał pierwszy fotos z filmu Fot. kadr z filmu „Mission Impossible 5: Rogue Nation”

Szósta odsłona serii o niemożliwych misjach wykonywanych przez Ethana Hunta ma już oficjalny tytuł i pierwsze zdjęcie przedstawiające głównego bohatera.

Tom Cruise być może ma już 55 lat, ale na mediach społecznościowych zna się jak mało kto. Swoje życie na Instagramie rozpoczął od ujawnienia oficjalnego tytułu „Mission Impossible 6” i zaprezentowania zdjęcia przedstawiającego Ethana Hunta, w którego się wciela, w (tradycyjnie) ekstremalnej sytuacji.

Oficjalny tytuł „Mission Impossible 6”

Jak wynika ze zdjęcia opublikowanego przez Toma Cruise'a, film będzie nosił tytuł „Fallout”. 

Choć opis nowej części nie został jeszcze ujawniony, jej tytuł jasno sugeruje, że będzie miała ona bliski związek z poprzednim filmem serii „Mission Impossible 5: Rogue Nation”. Warto więc będzie ją sobie odświeżyć przed premierą „szóstki”.

Cruise postanowił podzielić się też pierwszym fotosem, na którym po raz kolejny jako Ethan Hunt dokonuje rzeczy niemożliwych:

Obsada „Mission Impossible 6: Fallout”

Obok Toma Cruise'a w filmie zobaczymy Vanessę Kirby, Angelę Bassett, Michelle Monaghan, Rebeccę Ferguson, Simona Pegga, Vinga Rhames, Seana Harrisa i Supermana we własnej osobie, czyli Henry'ego Cavilla.  „MI:6” wyreżyseruje Christopher McQuarrie, który stał też u steru „Mission Impossible: Rogue Nation”. Reżyser na swoim Instagramie również podzielił się zdjęciami, jednak nie Toma Cruise'a, a innych członków obsady.

McQuarrie dał też do zrozumienia, że już niebawem zobaczymy pierwszy zwiastun filmu, zapowiadając go następującym postem: 

Z niecierpliwością czekamy więc na pierwszy trailer oraz oczywiście na sam film z nieśmiertelnym i wiecznie młodym Tomem. Premiera „Mission Impossible 6: Fallout” już 27 lipca 2018 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.