„Mission: Impossible – Fallout”: oficjalny zwiastun 6. części serii

Natalia Hluzow
16.05.2018 11:33
„Mission: Impossible – Fallout”: oficjalny zwiastun 6. części serii Fot. kadr ze zwiastuna „Mission: Impossible – Fallout”

Na dwa miesiące przed premierą filmu „Mission: Impossible – Fallout” w sieci zadebiutował oficjalny zwiastun najnowszej produkcji o niemożliwych misjach Toma Cruise'a. 

Jedna z najsłynniejszych serii w historii kina akcji już niebawem powróci na ekrany. „Mission: Impossible 6” o podtytule „Fallout” czeka wciąż na swoją letnią premierę, jednak wytwórnia Paramount zdecydowała, by nie trzymać już widzów w niepewności i wreszcie udostępniła pełny zwiastun filmu z udziałem Toma Cruise'a, Aleca Baldwina, Simona Pegga, Rebecki Ferguson i wąsów Henry'ego Cavilla. To pierwszy oficjalny materiał wideo, który pojawił się od czasu teasera zaprezentowanego w przerwie zawodów Super Bowl w 2018 roku. Czego możemy spodziewać się po najnowszym trailerze?

„Mission: Impossible 6” – trailer

Najprostsza odpowiedź na to pytanie brzmi – tego, co zwykle. A więc mnóstwa pościgów, skakania z różnych budynków i środków transportu powietrznego, wartkiej akcji, Toma Cruise'a wykonującego rzeczy niemożliwe, charakterystycznego motywu muzycznego oraz znanych aktorów w rolach agentów CIA (tudzież światowej klasy złoczyńców) z grobowymi minami – tak, by było wiadomo, że oto ważą się losy całego świata. 

Opis filmu, który możemy znaleźć pod oficjalnym zwiastunem „Mission: Impossible – Fallout”, idealnie oddaje ten klimat. Brzmi następująco:

Twoja misja, jeśli zdecydujesz się ją przyjąć, krew będzie na twoich rękach, przykre następstwa, dobre intencje, CIA, misja, to się nazywa praca, w tym roku, Paryż, stary dobry Ethan, co on do cholery robi, helikopter, motocykl, Tom Cruise, Alec Baldwin, Simon Pegg, Ving Rhames, Rebecca Ferguson, Michelle Monaghan, Henry Cavill, Angela Bassett, Vanessa Kirby, Christopher McQuarrie, CIA

Choć niektórym kinomanom może wydać się to nieco pretensjonalne i mocno sztampowe, fani serii powinni być zadowoleni:

Reżyserem i scenarzystą filmu został Christopher McQuarrie, który odpowiadał też za reżyserię poprzedniej części „Mission: Impossible - Rogue Nation”. Film trafi na amerykańskie ekrany kin 27 lipca 2018 roku. W Polsce zobaczymy go dopiero 10 sierpnia 2018.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.