"Mister": kolejny erotyk twórczyni "50 twarzy Greya" doczeka się ekranizacji. O czym opowiada?

27.02.2020 10:50
"Mister": kolejny erotyk twórczyni "50 twarzy Greya" doczeka się ekranizacji. O czym opowiada? Fot. materiały prasowe Universal Pictures

E.L. James zasłynęła na całym świecie za sprawą odważnych książek o romansie Christiana i Anastasii. Teraz kolejne jej dzieło trafi na ekrany kin.

E.L. James to pisarka, która zyskała światową sławę za sprawą erotycznej trylogii opowiadającej historię Christiana Greya i Anastasii Steele. Książki jej autorstwa stały się bestsellerami, a następnie trafiły na kinowe ekrany. W 2019 roku ukazała się kolejna powieść pisarki, już nie związana z poprzednią serią. Studio Universal wykupiło prawa do ekranizacji "Mistera". Co wiemy o fabule?

"Mister" - kolejny erotyk twórczyni "50 twarzy Greya" doczeka się ekranizacji

"Mister" to wydana w 2019 roku powieść erotyczna, której akcja rozgrywa się w Londynie. Głównym bohaterem jest tutaj zabójczo przystojny i obrzydliwie bogaty arystokrata Maxim. Mężczyzna wiódł dotąd beztroskie życie, wypełnione samymi przyjemnościami. Ten stan rzeczy ulega jednak zmianie, gdy dziedziczy rodzinny tytuł szlachecki, cały majątek i gigantyczne posiadłości, a także wiążące się z tym obowiązki. Nowa rola to jednak nie jedyne, co zaprząta jego głowę.

Przeczytaj także

W życiu Maxima pojawia się bowiem tajemnicza kobieta, obdarzona zniewalającym talentem muzycznym. Piękna, małomówna uwodzicielka o skomplikowanej i niebezpiecznej przeszłości wzbudza w bohaterze namiętność, jakiej dotąd nie zaznał.

Przeczytaj także

Powieść "Mister" została przetłumaczona na 33 języki i przez dziewięć tygodni znajdowała się na liście bestsellerów "New York Timesa". O samej ekranizacji obecnie wiemy niewiele. Należy się jednak spodziewać, że już wkrótce zaczną pojawiać się informacje castingowe.

Zobacz też: Gandalf Szary w parodii "50 twarzy Greya"

 

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.