28.09.2016 08:11

Mistyczny Doctor Strange w nowym zwiastunie

Zbliża się premiera kolejnego dzieła ze stajni Marvela, z tej okazji udostępniono nowy zwiastun „Doctora Strange'a”. Zobaczcie trailer.

Mistyczny Doctor Strange w nowym zwiastunie
foto: kadr z wideo

To jednak nie jedyna niespodzianka od twórców, choć ta druga przeznaczona jest wyłącznie dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych. 10 października 2016 roku w 115 kinach typu IMAX zostanie wyświetlony trwający kwadrans materiał z nadchodzącego dzieła Scotta Derricksona. Takie posunięcie skomentował reżyser filmu:

"

Jako fan kina jestem bardzo szczęśliwy, że mogę zabrać widzów w wizualną podróż przez świat Doctora Strange'a i dać im możliwość spojrzenia na to nad czym pracowaliśmy. Finalny obraz będzie zawierać ponad godzinę scen przystosowanych do formatu IMAXa. Te sekwencje będą stanowić wciągające i rozsadzające umysł doświadczenie. Nie mogę się doczekać aż pokażemy tego rąbek naszym fanom. "

To jednak przeżycie zaserwowane nie dla każdego. Wszyscy za to mogą zaznajomić się z kolejnym zwiastunem filmu. Wcześniej poznaliśmy dwa trailery, w tym ten z Comic-Conu 2016. W tym najświeższym dowiadujemy się, że postać Doctora Strange'a będzie zaznajomiona z grupą Avengers, tym samym Marvel kontynuuje swoją politykę tworzenia jednego połączonego ze sobą uniwersum. Postać Wonga mówi, że:

"

Avengersi chronią świat przed fizycznym niebezpieczeństwem. My mamy chronić go przed zagrożeniami natury mistycznej. "

Zobaczcie najnowszy zwiastun filmu „Doctor Strange”, który wejdzie na nasze ekrany 26 października 2016 roku:

O spotkaniu Avengersów z Doctorem Strangem słyszeliśmy już wcześniej. Benedict Cumberbatch wyznał, że jego postać pojawi się w filmie „Avengers: Infinity War”. Aktor powiedział, że zgromadzenie wszystkich superbohaterów będzie sporym przedsięwzięciem. Brytyjczyk wygadał się z jeszcze jednym interesującym faktem. Niewykluczone, że do kinowego uniwersum Marvela wkroczy znana z komiksów tajna grupa Illuminati:

"

Grając taką ikoniczną rolę wchodzi się w nową parę butów, ale też w cień osób, które wystąpiły przed tobą. Jestem podekscytowany mozliwością zobaczenia grupy Illuminati i wszystkiego tego, co może się jeszcze wydarzyć, jak to zadziała i gdzie to doprowadzi. "

W obsadzie oprócz Cumberbatcha znalazł się też Chiwetel Ejiofor, który wcieli się w rolę Barona Mordo oraz Tilda Swinton jako Przedwieczny. Na ekranie pojawi się również Rachel McAdams, Mads Mikkelsen, który zagra wroga Strange'a, oraz Benedict Wong.

Jak Wam się podoba nowy zwiastun „Doctora Strange'a”?

Robert Skowronski
Tagi: Zwiastuny Doktor Strange