28.05.2020 07:49

Młodzi fani "Gwiezdnych Wojen" zostają padawanami w zwiastunie programu "Star Wars: Jedi Temple Challenge"

Kanał Star Wars Kids zaprezentował zwiastun pierwszego w historii teleturnieju opartego na "Gwiezdnych Wojnach". O co chodzi w "Star Wars: Jedi Temple Challenge"?

Star Wars Jedi Temple Challenge
foto: materiały promocyjne/Star Wars.com

Może i nowa trylogia "Gwiezdnych Wojen" jest już za nami, ale Lucasfilm nie poddaje się w tworzeniu kolejnych tytułów, nawiązujących do kosmicznej sagi. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun programu dla dzieci pod tytułem "Star Wars: Jedi Temple Challenge".

"Star Wars: Jedi Temple Challenge" - zwiastun programu w świecie "Gwiezdnych Wojen"

"Star Wars" to ponadpokoleniowy fenomen, który zmienia zwykłych śmiertelników w fanatyków tej niezwykłej historii stworzonej ponad 40 lat temu przez George'a Lucasa. Skażony wirusem "Gwiezdnych Wojen" osobnik nie ma problemu, z odpowiedzią na pytania iloma językami włada C3-PO, jak nazywa się statek Boby Fetta, czy jak rozwinąć skrót AT-AT.

Rozpoznaj epizod „Gwiezdnych Wojen” po kadrze [QUIZ]
Rozpoznaj epizod „Gwiezdnych Wojen” po kadrze [QUIZ]
Przeczytaj także Rozpoznaj epizod „Gwiezdnych Wojen” po kadrze [QUIZ]

Wielu widzów oglądając "Star Wars" zapewne marzy, by również chwycić w dłoń miecz świetlny, przeżywać wspaniałe przygody na odległych planetach i zostać rycerzem Jedi. Niedługo młodzi miłośnicy "Gwiezdnych Wojen" będą mogli wcielić marzenia w życie. Wszystko dzięki programowi "Star Wars: Jedi Temple Challenge". Oto jak prezentuje się zwiastun nadchodzącego show.

Jak widać, na uczestników programu czeka wiele wyzwań. Wszystko w niezwykle atrakcyjnej wizualnie scenerii odnoszącej się do filmów z cyklu "Gwiezdne Wojny". Uczestnicy zostaną podzieleni na cztery drużyny, składające się z par. Wspólnymi siłami będą musieli wykonywać kolejne zadania powierzone im przez mistrza Jedi. Wyzwania wymagają nie tylko sprawności fizycznej, ale również sprytu i inteligencji. Tylko od uczestników będzie zależało, czy wybiorą Jasną, czy Ciemną stronę Mocy. Nagrodą jest wejście do tytułowej świątyni Jedi.

Jar Jar Binks
Jar Jar Binks
Przeczytaj także Aktor wcielający się w Jar Jar Binksa wytknął największe wady "Star Wars"

"Star Wars: Jedi Temple Challenge" - kiedy premiera? Gdzie oglądać?

W mistrza Jedi i prowadzącego wcielił się Ahmed Best - aktor znany miłośnikom "Gwiezdnych Wojen" z roli Jar Jar Binksa. Towarzyszyć mu będą dwa droidy wzorowane na kultowych C3-PO i R2-D2. Premiera programu odbędzie się już 3 czerwca 2020 roku na kanale YouTube Star Wars Kids. Co ciekawe, początkowo show miało trafić na platformę Disney+. Nie zdradzono, czemu postanowiono zamieścić "Star Wars: Jedi Temple Challenge" na YouTube. Fani się jednak ucieszą, bo dzięki temu, program będzie dostępny całkowicie za darmo.

Czy obejrzysz "Star Wars: Jedi Temple Challenge"?

Boba Fett w końcu w serialu „The Mandalorian”. Wiemy, kto go zagra
Boba Fett w końcu w serialu „The Mandalorian”. Wiemy, kto go zagra
Przeczytaj także Boba Fett w końcu w serialu „The Mandalorian”. Wiemy, kto go zagra

Zobacz też: Dawno, dawno temu w odległej galaktyce..., czyli kiedy? Naukowiec zbadał chronologię Star Wars

Tagi: Film Zwiastuny Star Wars