Monica Bellucci ponownie wcieli się w „dziewczynę Bonda”?

Natalia Hluzow
09.11.2017 16:48
Monica Bellucci ponownie wcieli się w „dziewczynę Bonda”? Fot. kadr z wideo

Aktorka miałaby powrócić w 25. odsłonie filmowych przygód Agenta 007 u boku Daniela Craiga.

Włoszka towarzyszyła Danielowi Craigowi już w ostatnim Bondzie jako Lucia Sciarra w „Spectre”. Teraz aktor chciałby, by powróciła do tej roli w kolejnym filmie poświęconym Agentowi 007. I choć Monica Bellucci nie potwierdza plotek o swoim rzekomym powrocie, ani razu też im nie zaprzeczyła. Choć miała ku temu okazję!

Podczas tegorocznej gali Virna Lisi Awards w Rzymie, która odbyła się 7 listopada 2017 roku, Bellucci została zapytana o to, czy zobaczymy ją w „Bondzie 25”. I choć mogła zaprzeczyć, z uśmiechem odpowiedziała, że „nie może nic na ten temat powiedzieć”. Trudno jednak ocenić, czy aktorka chroni w ten sposób tajemnicy związanej z produkcją, czy po prostu – jak na femme fatale przystało – wodzi reporterów za nos.

bellucci 2 Fot. foto: kadr z wideo

Monica Belluci po raz pierwszy w „dziewczynę Bonda” wcieliła się w 2015 roku w filmie „Spectre” w reżyserii Sama Mendesa. Była najstarszą z dotychczasowych „Bond girls”, gdyż wcielając się w rolę Lucii miała 51 lat. Przy okazji promocji filmu często podkreślała, że nie lubi być tak nazywana, a z racji swojego dojrzałego wieku wolałaby określenie „dama Bonda” lub po prostu „kobieta Bonda”. Niezależnie od nazewnictwa, do swojej roli pasowała świetnie, co docenili zarówno widzowie, jak i krytycy. Tak jedni, jak i drudzy ubolewali też, że na tak krótko pojawiła się na ekranie.

Czy w kolejnym filmie o Jamesie Bondzie będą mogli liczyć na więcej Bellucci? To okaże się zapewne w 2018 roku, kiedy producenci zaczną oficjalnie ogłaszać obsadę. Na razie w tej kwestii wiemy jedynie, że na ekranie ma pojawić się Naomie Harris jako Moneypenny, Ben Whishaw jako Q i Rory Kinnear jako Bill Tenner, a przede wszystkim Daniel Craig, który mimo wcześniejszych deklaracji, ostatecznie zgodził się wcielić w postać Agenta 007 po raz piąty. Częściej w Bonda (aż 6 razy) wcielał się tylko Roger Moore. „Bond 25” ma trafić na ekrany 8 listopada 2019 roku. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.