"Monster Island": Pierwsze spojrzenie na najnowszy mockbuster o Godzilli [ZDJĘCIA]

30.05.2019 13:14
"Monster Island": Pierwsze spojrzenie na najnowszy mockbuster o Godzilli [ZDJĘCIA] Fot. materiały prasowe

W sieci pojawiły się zdjęcia zapowiadające "Monster Island" - produkcję o Godzilli autorstwa Marka Atkinsa. Premiera filmu odbędzie się w sobotę 1 czerwca 2019 roku.

Mockbustery na przestrzeni lat zdobyły pokaźną ilość fanów. Czym są? Najogólniej rzecz ujmując to filmy, mające na celu wprowadzenie w błąd widza sądzącego, że sięga po zupełnie inny film. Są to zazwyczaj filmy niskobudżetowe, angażujące mało znanych aktorów i przypominające "podróbki" znanych produkcji. W połowie czerwca 2019 roku na ekranach polskich kin zadebiutuje film "Godzilla: King of the Monsters", tymczasem za pośrednictwem portalu SyFy będziemy mieli okazję zobaczyć mockbuster o słynnym potworze - "Monster Island".

"Monster Island": Pierwsze spojrzenie

W sobotę 1 czerwca 2019 roku, za pośrednictwem portalu SyFy, odbędzie się premiera filmu "Monster Island". Oficjalny opis produkcji prezentuje się następująco:

W miarę jak świat próbuje powstrzymać gigantycznego Kaiju, skłonnego zniszczyć wszystko co napotka na swojej drodze, pojawia się coraz więcej potworów - każdy gorszy od poprzedniego. Bezbronna ludzkość zmuszona zostanie zasięgnąć pomocy specjalisty od potworów. 

Za reżyserię i scenariusz do "Monster Island" odpowiada Mark Atkins - specjalista od mockbusterów i kina klasy Z, powszechnie określany mianem "nowego Eda Wooda". Ulubieniec koneserów filmów "tak złych, że aż dobrych" ma już na swoim koncie filmy takie jak "Imperium rekinów", "Planeta rekinów", "Jurassic School" i "Obcy - Początek"

Przeczytaj także

"Monster Island": Zdjęcia

Poniżej znajdziecie pierwsze oficjalne zdjęcia z filmu "Monster Island", w reżyserii Marka Atkinsa.

Foto: materiały prasowe Fot. Foto: materiały prasowe
Foto: materiały prasowe Fot. Foto: materiały prasowe
Foto: materiały prasowe Fot. Foto: materiały prasowe
Foto: materiały prasowe Fot. Foto: materiały prasowe
Foto: materiały prasowe Fot. Foto: materiały prasowe
Foto: materiały prasowe Fot. Foto: materiały prasowe

"Monster Island": Obsada, premiera

W filmie "Monster Island" wystąpią między innymi Toshi Toda, Eric Roberts, Chris Fisher, Adrian Bouchet, Meghan Oberholzer, Natalie Robbie oraz Donna Cormack. Premiera odbędzie się 1 czerwca 2019 na portalu SyFy, zaś 13 czerwca 2019 roku "Monster Island" trafi na DVD i VOD.

 

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.