"Morbius" - Jared Leto przeraża w najnowszym zwiastunie filmu, który w końcu zaraz zadebiutuje

01.03.2022 10:43
"Morbius" - Jared Leto przeraża w najnowszym zwiastunie filmu, który w końcu zaraz zadebiutuje Fot. Jay Maidment/ Sony Pictures/ THA / Avalon/Photoshot/East News

Film "Morbius" doczekał się kolejnej zapowiedzi. O filmie słyszymy już od tylu lat, że aż trudno sobie wyobrazić, by twórcy mieliby nas czymkolwiek teraz zaskoczyć. Kiedy premiera obrazu?

Morbius - Jared Leto przeraża jako żyjący wampir w nowym zwiastunie

Pandemia koronawirusa sprawiła, że premiera filmu "Morbius" była wielokrotnie przekładna na późniejsze terminy. Wszystko wskazuje na to, że tym razem twórcy już nic nie zmienią i za kilka tygodni zobaczymy Jareda Leto w roli żywego wampira Marvela.

Polecamy

Z okazji zbliżającego się debiutu filmu w sieci pojawiła się najnowsza zapowiedź, w której znów pojawia się Michael Keaton. I to właściwie jest chyba najbardziej ekscytującą częścią tego "finałowego" zwiastuna:

Polecamy

Chociaż, jak wspomina Leto, Morbius zadebiutował w komiksie o Spider-Manie w roli antagonisty, od lat jest autonomiczną postacią, która doczekała się wielu solowych przygód, jako antybohater. Prawdopodobnie w filmie nie pojawi się więc pajęczy heros, podobnie zresztą, jak miało to miejsce w serii "Venom". Obie produkcje rozgrywają się jednak w tym samym uniwersum, więc w pewnym sensie będą ze sobą połączone.

Morbius - kiedy premiera filmu w kinach?

Po wielu zmianach terminu premiery "Morbiusa", ustalono, że film trafi do kin 1 kwietnia 2022 roku. Oprócz Leto w obsadzie pojawili się Adria Arjona, Matt Smith, Archie Renaux, Charlie Shotwell, Abraham Popoola, Michael Keaton, Jared Harris, Tyrese Gibson i Corey Johnson. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.