"Morbius" z Jaredem Leto znów został opóźniony. Kiedy film trafi do kin?

04.01.2022 10:57
"Morbius" z Jaredem Leto znów został opóźniony. Kiedy film trafi do kin? Fot. materiały prasowe/Sony Pictures

Sony Pictures postanowiło znowu opóźnić "Morbiusa", przesuwając film o żyjącym wampirze o kolejne 3 miesiące... Co spowodowało taki obrót zdarzeń?

Morbius - film znowu został opóźniony

Przez ostatnie kilka miesięcy "Morbius" miał się pojawić w kinach 28 stycznia 2022 roku. To się jednak zmieniło, kiedy Sony poinformowało na początku stycznia, że teraz film ma zadebiutować 1 kwietnia 2022 roku.

Polecamy

Ten wyjątkowo wczesny primaaprilisowy żart został spowodowany bardzo dużą ilością zakażeń COVID-19 w ostatnich tygodniach w USA. Do tego "Spider-Man: No Way Home" wciąż dominuje w kasach biletowych, więc Sony Pictures nie chce sobie strzelać w stopę.

Warto zaznaczyć, że to już kolejne opóźnienie nowego filmu Marvela - pierwotnie film miał zadebiutować nawet 10 lipca... 2020 roku. Potem przeniesiono go na marzec 2021 roku, potem na listopad 2021 roku, potem na styczeń 2022, aż teraz w końcu przeniesiono go na kwiecień 2022 roku. Czemu nie wcześniej? Bo 4 marca ma zadebiutować "The Batman". 

Polecamy

Morbiusa powinien kojarzyć każdy miłośnik komiksów Marvela. Ten bohater to postać początkowo silnie związana ze Spider-Manem, która z czasem zyskała autonomię. Michael Morbius od początku swojej historii był naukowcem cierpiącym na rzadką chorobę.

By znaleźć lekarstwo na swoją przypadłość, mężczyzna postanowił przeprowadzić na sobie eksperymenty z DNA nietoperza. Doszło jednak do nieprzewidzianych konsekwencji, które zmieniły go w żywego wampira - biologiczny odpowiednik mitycznego krwiopijcy.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.