Morderca w masce kaczki w zwiastunie „The Quacky Slasher”

Kamil Dachnij
12.06.2017 15:15
Morderca w masce kaczki w zwiastunie „The Quacky Slasher” Fot. kadr z filmu

Fani dziwacznych filmów mogą po raz kolejny otwierać szampana, bo nadchodzi krótkometrażowy horror „The Quacky Slasher”, gdzie facet zabija ludzi w dość nietypowym wdzianku. 

Mamy prawdziwy sezon na pokręcone filmy. Sequel „Iron Sky” przywróci nam nazistów i przedstawi Adolfa Hitlera jako reptiliana ujeżdżającego T. Rexa. Wątek dinozaurów zostanie podtrzymany i rozwinięty w nieoczekiwanym kierunku w filmie „TheVelociPastor”, opowiadającym o niezwykłych zdolnościach księdza. Olbrzymie mrówki zaatakują w „It Came From the Desert”, zaś krwiożerczy „Gremlin” wyskoczy z pudelka, aby siać zniszczenie. Teraz nachodzi czas na film „The Quacky Slasher” o gościu zabijającym ludzi. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że nosi on… maskę kaczki.

Krótkometrażowy film opowiada o Michaelu Quackersie, który w wyniku traumatycznych doświadczeń z dzieciństwa, spędził 20 lat w zakładzie psychiatrycznym. Po powrocie do domu zastaje swoje miasto zalane przestępczością. Jest tylko jeden sposób, aby je oczyścić – musi stać się tym, czego boi się najbardziej. Michael musi stać się kaczką.

Nawet dla tle innych tegorocznych dziwactw filmowych, niedorzeczność fabuły i zwiastuna nowej horror komedii z Wielkiej Brytanii, musi robić wrażenie. Film wyreżyserowany przez do tej pory nieszczególnie znanego Petera Mckeirnona jest dłuższą wersją jego wcześniejszej krótkometrażówki, 13 sekundowej „Fowl Play”, gdzie człowiek kaczka odcinał głowę bandziorowi. Zamaskowani mordercy to jeden z najpopularniejszych motywów w kinie grozy, ale rzadko kiedy zabijają w imię dobra, stąd protagonistę filmu trzeba traktować jako kogoś w rodzaju superbohatera. Póki co nie znamy nazwisk obsady produkcji, ale zapewne będą to sami amatorzy. Po części sfinansowany crowdfundingowo na platformie Indiegogo, „The Quacky Slasher” swoją premierę będzie miał jeszcze w 2017 roku. 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.