Mordercze fragmenty filmu „Kult laleczki Chucky”. Odważysz się je obejrzeć?

Sergiusz Kurczuk
25.09.2017 13:11
Mordercze fragmenty filmu „Kult laleczki Chucky”. Odważysz się je obejrzeć? Fot. materiał prasowy

Laleczka Chucky to jedna z ikon slasherów. Niebawem premiera 7. części serii. Do sieci trafiły 4 fragmenty horroru „Kult laleczki Chucky”. 

Filmy o mordercy, który wciela się w zabawkę, a następnie morduje całą rodzinę, przeszły już do historii. Z czasem seria o Laleczce Chucky stała się swoją własną parodią (w zamierzeniu twórców) i jej ostatnia, 6. część, ukazała się w 2013 roku po 9 latach przerwy. 20 października 2017 roku światło dzienne ujrzy 7. część historii o mordującej zabawce. Tym razem wyłącznie na Blu-ray, DVD i Netfliksie. Do premiery został niecały miesiąc, więc kampania reklamowa wre. W sieci pojawiły się 4 fragmenty filmu, zachęcające do sięgnięcia po całość.

W pierwszym widzimy bohaterkę ostatniej części zatytułowanej „Klątwa laleczki Chucky”, czyli Niki (Fiona Dourif), która obecnie jest pacjentką szpitala dla umysłowo chorych. Kobieta trafiła do ośrodka po tym, jak nikt nie uwierzył jej, że za brutalnym morderstwem całej rodziny stała lalka. 

Drugi klip ukazuje kolejny etap terapii Niki. Jak widać, szpital stosuje nie tylko elektrowstrząsy, ale również hipnozę.

W trzecim fragmencie pojawia się Chucky, chociaż nie widzimy jej w akcji. Lalka atakuje jedną z pacjentek, jednak personel uważa, że dziewczyna sama wyrządziła sobie krzywdę.

Ostatni klip przedstawia rozmowę dwójki bohaterów. Jednym z nich jest Andy (Alex Vincent), który wystąpił w pierwszej części filmu. Czyżby oryginalny bohater był jedynym ratunkiem dla Niki?

To jednak nie koniec atrakcji dla fanów serii. Studio Universal Pictures wypuściło również dwa interaktywne zwiastuny „Kultu laleczki Chucky”. 

Wszystko wskazuje na to, że w tym roku zapowiada się naprawdę straszne Halloween

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.