"Mortal Kombat" został opóźniony. Kiedy zobaczymy krwawy film?

01.04.2021 10:47
"Mortal Kombat" został opóźniony. Kiedy zobaczymy krwawy film? Fot. Courtesy New Line Cinema & Warner Bros. Pictures/Capital Picture/East News

"Mortal Kombat" jest kolejnym filmem, który niestety doczekał się opóźnienia. To na szczęście nie jest dotkliwe - jaka jest nowa data premiery produkcji?

Mortal Kombat - film został opóźniony

"Mortal Kombat" ma zadebiutować na HBO Max i w kinach już 23 kwietnia - czyli raptem tydzień później, niż pierwotnie zakładano. Jak podaje Variety, Warner Bros. nie podał żadnej konkretnej przyczyny. Mówi się o tym, że firma nie chce przykrywać premier swoich poprzednich filmów - w końcu w ciągu 2 tygodni na HBO Max pojawiła się czterogodzinna "Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera" (18 marca) i "Godzilla vs Kong" (31 marca).

Polecamy

Warto zauważyć, że w USA otwierane są powoli kina - zwłaszcza w Nowym Jorku i Kalifornii. Istnieje możliwość, że Warner chce skorzystać z tego faktu i opóźnienie premiery o tydzień może spowodować, że film zadebiutuje w większej ilości placówek, dzięki czemu zarobi więcej pieniędzy. 

W "Mortal Kombat", zawodnik MMA Cole Young nie zdaje sobie sprawy ze swoich korzeni. Dlatego kiedy imperator Shang Tsung wysyła Sub-Zero w celu zlikwidowania go, Cole (z polecenia Jaxa) zaczyna szukać Sonii Blade - wszystkich ich łączy fakt, że urodzili się z wizerunkiem smoka na swoim ciele.

Polecamy

Niedługo odnajduje świątynie Lorda Raidena, Starego Boga, który jest obrońcą Ziemi. Tam znajduje bezpieczeństwo, a także doświadczonych wojowników w postaci Liu Kanga, Kung Lao i najemnika Kano. Razem trenują by wziąć udział w turnieju, którego stawką jest los świata.

Reżyserem filmu jest Simon McQuoid, producentem jest James Wan. Tak jak wspomnieliśmy, produkcja "Mortal Kombat" ma zadebiutować 23 kwietnia 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.