Mothra, Rodan i Król Ghidorah walczą z Godzillą w 1. zwiastunie filmu „Godzilla: King of the Monsters”

Kamil Kacperski
22.07.2018 11:42
Mothra, Rodan i Król Ghidorah walczą z Godzillą w 1. zwiastunie filmu „Godzilla: King of the Monsters” Fot. kadr z wideo

Szykuje się prawdziwy wizualny spektakl z ogromnymi potworami w rolach głównych. Zobaczcie zwiastun produkcji.

W obsadzie filmu pojawiają się co prawda takie nazwiska, jak Charles Dance, Millie Bobby Brown, O'Shea Jackson Junior, czy Ken Watanabe, ale powiedzmy sobie szczerze - wszyscy, którzy pójdą na „Godzilla: King of the Monsters” do kin będą oczekiwali tylko i wyłącznie jednego. Pojedynków między ogromnymi starożytnymi potworami i to właśnie Godzilla, Rodan, Mothra i King Ghidorah będą głównymi źródłami rozrywki. 

Poznajemy wszelkiej maści badaczy, żołnierzy, a także postać Bobby Brown, która będzie córką jednego z badaczy. Daniem głównym będą jednak pojedynki między tymi ogromnymi tytanami, jak Godzilla i spółka zostali określeni w zwiastunie. Zobaczcie zatem przedsmak tego, co czeka nas w przyszłym roku:

Godzilla: King of the Monsters - zwiastun z SDCC

Film „Godzilla: King of the Monsters” już teraz wygląda spektakularnie - potwory imponują swoją wielkością, wyglądają jak bardziej dzikie wersje japońskich pierwowzorów, a ryk Godzilli i efekt ładowania jej atomowego oddechu powodują ciarki na plecach. Jeśli chodzi zaś o bohaterów ludzkich to cóż, najciekawsze jest na pewno stanowisko postaci granej przez Verę Farmigę, która wciela się w doktor Emmę Russel. Twierdzi ona bowiem, że odnalezienie i uwolnienie wspomnianych tytanów pozwoli Ziemi na przetrwanie. Trzeba przyznać, że jest to dość nieoczywisty tok rozumowania. 

W roli reżysera produkcji znalazł się Michael Dougherty, który również napisał scenariusz z Maxem Borensteinem i Zachem ShieldsemGłówne role w filmie grają największe (dosłownie) gwiazdy gatunku typu „monster movie”: Godzilla, Król Ghidorah, Rodan i Mothra. Na ekranie będą im towarzyszyć Millie Bobby Brown, Vera Farmiga, Kyle Chandler, Ken Watanabe, Randy Havens, Charles Dance, Sally Hawkins, Anthony Ramos, Aisha Hinds, O’Shea Jackson Jr., Thomas Middleditch i Bradley Whitford.

Godzilla: King of the Monsters - kiedy premiera?

Król Potworów powróci na swój tron już w 2019 roku, a konkretnie 31 maja. Czekacie na „Godzilla: King of the Monsters”?

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.