Motyw z „Gry o tron” w zwierzęcym coverze

Aleksandra Degórska
17.06.2016 14:27
Motyw z „Gry o tron” w zwierzęcym coverze Fot. ons.pl; Caryca Pejnta

Tym razem czworonogi wzięły się za utwór ze słynnego serialu. Zobaczcie, co z tego wyszło.

Czy Wy również zwariowaliście na punkcie serialu HBO? „Gra o tron”, która jest adaptacją Pieśni lodu i ognia” autorstwa George’a R.R. Martina, bije wszelkie rekordy oglądalności i chyba nie ma nikogo kto nie kojarzyłby postać długowłosej piękności Daenerys Targaryen czy Jona Snowa.

„Gra o tron” doczekała się już szóstego sezonu, który spowodował, że rzesze serialowych maniaków zapomniało o całym bożym świecie. W czasie emisji obrazu nawet Pornhub nie cieszy się taką popularnością i odnotowuje spadki.

Można byłoby wyliczać w nieskończoność wszelkie gadżety, porno parodie serialu czy covery głównego motywu z tego obrazu. Za utwór odpowiedzialny jest kompozytor Ramin Djawadi i jak się można domyślić jego numer doczekał się już wielu wersji, jak chociażby w metalowej odsłonie.

 Wiadomo, że pomysłowość jest w cenie i tego nie można odmówić temu twórcy, który tworzy... zwierzęce covery. Szczekające psy, wyjący muł, kot uderzający w szybę - w tym coverze naprawdę sporo się dzieje:

Trzeba przyznać, że w takiej wersji kawałek nie prezentuje się już tak majestatycznie jak w oryginale. Twórca coveru ma więcej tego typu nagrań w swoim dorobku.

Wystarczy wspomnieć o „Seven Nation Army” The White Stripes, „Duality” Slipknota czy „I-E-A-I-A-I-O” System of a Down. Nie zabrakło też pokręconej wersji Queen, „We Will Rock You” oraz „Bring Me to Life” Evanescence.

Wyjące zwierzęta wykonały również „Where Is My Mind” Pixies, zaś podejrzane psy wyszczekały „Numb” Linkin Park. Świat naprawdę zwariował...

Jak oceniacie zwierzęcy cover motywu z serialu „Gra o tron”?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.