"Mowa Ptaków" i "Zimna wojna" trafią na Netfliksa. Kiedy premiera na platfomie?

23.10.2019 11:04
"Mowa Ptaków" i "Zimna wojna" trafią na Netfliksa. Kiedy premiera na platfomie? Fot. materiały prasowe Metro Films

Już wkrótce będziemy mieli okazję zobaczyć dwie polskie produkcje na platformie Netflix. Kiedy "Mowa Ptaków" i "Zimna wojna" trafią na platformę?

Jeśli nie mieliście okazji zobaczyć "Mowy Ptaków" i "Zimnej wojny" na ekranach kin, mamy dla was dobre wieści. Obie produkcje już wkrótce będą dostępne w bibliotece Netfliksa.

"Mowa Ptaków" i "Zimna wojna" trafią na Netfliksa

"Mowa Ptaków" to najnowszy film Xawerego Żuławskiego, którego kinowa premiera odbyła się 27 września 2019 roku. Poznajemy tu historię polonisty uczącego w liceum, który traci pracę po tym, jak staje w obronie swojego przyjaciela - nauczyciela historii. W roli głównej wystąpił Sebastian Fabijański, a u jego boku zagrali między innymi Daniel Olbrychski, Andrzej Chyra, Wiktor Zborowski i Marta Żmuda-Trzebiatowska.

Przeczytaj także

Autorem scenariusza "Mowy Ptaków" jest Andrzej Żuławski. Film został dobrze przyjęty przez publiczność. Ci, którzy jeszcze nie mieli okazji go obejrzeć, będą mieli szansę to nadrobić już 2 listopada 2019 roku. Wtedy właśnie "Mowa Ptaków" wyląduje na platformie Netflix. Dzień wcześniej w bibliotece znajdzie się "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego - zeszłoroczny reprezentant naszego kraju w wyścigu po Oscary, z Joanną Kulig i Tomaszem Kotem w rolach głównych.

Zobacz też: Polski kandydat do Oscara bije rekordy popularności! Świetny wynik "Bożego Ciała"

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.