"Mulan": Kevin Hart zagra smoka Mushu w aktorskiej wersji filmu?

Kamil Kacperski
28.02.2019 12:23
"Mulan": Kevin Hart zagra smoka Mushu w aktorskiej wersji filmu? Fot. kadr z filmu/ Adriana M. Barraza / WENN.com/agestock/East News

O aktorskim filmie "Mulan" w 2019 roku nie było głośno - wszystko za sprawą innych projektów Disneya, które zobaczymy w kinach jeszcze w 2019 roku. W sieci pojawiła się jednak garść nowych informacji na temat projektu.

Odkąd ruszyła produkcja "Mulan" o filmie zrobiło się wyjątkowo cicho. Disney przedstawił nam zdjęcie głównej bohaterki (w tej roli Crystal Liu), podzielił się opisem fabuły filmu, a następnie nabrał wody w usta. Co prawda w międzyczasie pokazał nam zwiastuny "Dumbo", "Aladyna" oraz "Króla Lwa", ale o epickiej przygodzie chińskiej wojowniczki i jej dzielnych towarzyszy informacji nie otrzymywaliśmy. Dopiero w lutym 2019 roku w sieci pojawiły się nowe doniesienia dotyczące "Mulan".

Mulan - Kevin Hart podłoży głos Mushu?

I są one dość ciekawe - jak podaje serwis DisInsider, film "Mulan" znajduje się już w post-produkcji. Przygotowywane są efekty specjalne, montażyści pracują dnie i noce nad tym, by film stanowił złożoną całość, a producenci i reżyserka głowią się nad tym, kto ma podłożyć głos smokowi Mushu, najlepszemu przyjacielowi tytułowej bohaterki. Portal podzielił się tylko jednym nazwiskiem - jest nim Kevin Hart, który według DisInsidera znajduje się na samym szczycie marzeń włodarzy Disneya.

Przeczytaj także

W oryginalnej animowanej bajce w Mushu wcielał się sam Eddie Murphy, który zapewniał postaci odpowiednią dozę humoru. Wydaje się, że Hart jako doświadczony komik i aktor komediowy powinien nie mieć żadnego problemu z rolą wygadanego smoka. Jednak polskich fanów zapewne bardziej interesuje to, czy w polskim dubbingu ponownie usłyszymy Jerzego Stuhra. Ciekawostka - Stuhr podkładał polski głos również Osłowi ze "Shreka". A wiecie, kto zagrał go w oryginale? Eddie Murphy. Przypadek?

Mulan - zwiastun jeszcze w marcu 2019 roku?

Inną dość ważną "insiderską" informacją jest również ta, że niedługo pojawi się pierwszy zwiastun "Mulan". Kiedy dokładnie? Tego DisInsider już nie zdradził. Cóż, jedno jest pewne - "Mulan" pojawi się na ekranach kin 27 marca 2020 roku. W obsadzie filmu pojawią się m.in.: Yoson An, Donnie Yen, Xana Tang, Jet Li,  Ron Yuan, Utkarsh Ambudkar i Chum Ehelepola. Reżyserką filmu o Mulan jest Niki Caro.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.