"Mulan": Kevin Hart zagra smoka Mushu w aktorskiej wersji filmu?

Kamil Kacperski
28.02.2019 12:23
"Mulan": Kevin Hart zagra smoka Mushu w aktorskiej wersji filmu? Fot. kadr z filmu/ Adriana M. Barraza / WENN.com/agestock/East News

O aktorskim filmie "Mulan" w 2019 roku nie było głośno - wszystko za sprawą innych projektów Disneya, które zobaczymy w kinach jeszcze w 2019 roku. W sieci pojawiła się jednak garść nowych informacji na temat projektu.

Odkąd ruszyła produkcja "Mulan" o filmie zrobiło się wyjątkowo cicho. Disney przedstawił nam zdjęcie głównej bohaterki (w tej roli Crystal Liu), podzielił się opisem fabuły filmu, a następnie nabrał wody w usta. Co prawda w międzyczasie pokazał nam zwiastuny "Dumbo", "Aladyna" oraz "Króla Lwa", ale o epickiej przygodzie chińskiej wojowniczki i jej dzielnych towarzyszy informacji nie otrzymywaliśmy. Dopiero w lutym 2019 roku w sieci pojawiły się nowe doniesienia dotyczące "Mulan".

Mulan - Kevin Hart podłoży głos Mushu?

I są one dość ciekawe - jak podaje serwis DisInsider, film "Mulan" znajduje się już w post-produkcji. Przygotowywane są efekty specjalne, montażyści pracują dnie i noce nad tym, by film stanowił złożoną całość, a producenci i reżyserka głowią się nad tym, kto ma podłożyć głos smokowi Mushu, najlepszemu przyjacielowi tytułowej bohaterki. Portal podzielił się tylko jednym nazwiskiem - jest nim Kevin Hart, który według DisInsidera znajduje się na samym szczycie marzeń włodarzy Disneya.

Przeczytaj także

W oryginalnej animowanej bajce w Mushu wcielał się sam Eddie Murphy, który zapewniał postaci odpowiednią dozę humoru. Wydaje się, że Hart jako doświadczony komik i aktor komediowy powinien nie mieć żadnego problemu z rolą wygadanego smoka. Jednak polskich fanów zapewne bardziej interesuje to, czy w polskim dubbingu ponownie usłyszymy Jerzego Stuhra. Ciekawostka - Stuhr podkładał polski głos również Osłowi ze "Shreka". A wiecie, kto zagrał go w oryginale? Eddie Murphy. Przypadek?

Mulan - zwiastun jeszcze w marcu 2019 roku?

Inną dość ważną "insiderską" informacją jest również ta, że niedługo pojawi się pierwszy zwiastun "Mulan". Kiedy dokładnie? Tego DisInsider już nie zdradził. Cóż, jedno jest pewne - "Mulan" pojawi się na ekranach kin 27 marca 2020 roku. W obsadzie filmu pojawią się m.in.: Yoson An, Donnie Yen, Xana Tang, Jet Li,  Ron Yuan, Utkarsh Ambudkar i Chum Ehelepola. Reżyserką filmu o Mulan jest Niki Caro.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.