Na Comic Conie pojawił się kolejny zwiastun filmu „Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda”

Kamil Kacperski
22.07.2018 12:08
Zbrodnie Grindelwalda|undefined Fot. materiały prasowe

Na tegorocznym Comic Conie Warner Bros. chciało absolutnie zmieść konkurencję i oprócz zwiastunów „Aquamana”, czy „Shazama!” pokazali również nowe materiały z sequela „Fantastycznych Zwierząt”. 

Akcja filmu „Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” zacznie się w 1927 roku, na kilka miesięcy po tym, jak Newt Scamander pomógł w aresztowaniu niesławnego Grindelwalda. Jednak czarnoksiężnik prędko wydostał się z więzienia i w drodze po zemstę zaczyna zbierać nowych wyznawców i rozszerzać niechęć do mugoli, a w przejęciu władzy nad światem mogą mu przeszkodzić jedynie wspomniany Scamander oraz nie kto inny, jak sam Albus Dumbledore.

Nowy zwiastun pokazuje nam nieco więcej scen akcji z udziałem Eddiego Redmayne'a, a także Johnny'ego Deppa, który wcieli się w tytułowego zbrodniarza. Zwiastun prezentuje nam również początek przyjaźni między Dumbledorem a Scamanderem, którzy poznali się w Hogwarcie, gdy ten pierwszy uczył nastoletniego Newta. Zobaczcie nowy zwiastun filmu „Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda”: 

Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda - powróci stara obsada

Tym razem film przeniesie nas z Nowego Jorku do Paryża i Londynu. W filmie prócz Eddiego Redmayne'a w roli Newta, Jude'a Law w roli Dumbledore'a i Johnny'ego Deppa w roli Grindewalda pojawią się Katherine Waterston jako Tina Goldstein, Alison Sudol jako jej siostra Queenie, Ezra Miller jako Credence oraz Dan Fogler, który wcielił się w ulubieńca widzów, Jacoba Kowalskiego. 

Za scenariusz odpowiedzialna jest twórczyni całej serii J.K. Rowling, za kamerą stanie zaś David Yates, który ma na koncie poprzednią część „Fantastycznych Zwierząt…” oraz cztery ostatnie części przygód Harry’ego Pottera. Cała seria ma się składać z aż pięciu filmów, które stopniowo będą jeszcze bardziej rozszerzały magiczne uniwersum.

Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda - kiedy premiera?

Film „Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” zadebiutuje w polskich kinach 18 listopada 2018 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.