Na Netflix pojawił się kolejny popularny polski film. O czym jest "Krime Story. Love Story"?

12.05.2022 15:03
Na Netflix pojawił się kolejny popularny polski film. O czym jest "Krime Story. Love Story"? Fot. materiały prasowe/Global Studio

Zaledwie 3 miesiące po premierze w kinach na Netflixie pojawił się nowy polski film "Krime Story. Love Story". O czym opowiada produkcja od twórców filmu "Proceder" o Chadzie?

Krime Story. Love Story - film już dostępny na Netflix

Trzy miesiące po premierze kinowej, na platformę Netflix trafia film "Krime Story. Love Story". Komedia gangsterska od twórców filmu "Proceder" jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, opisanymi w książce rapera Marcina Gutkowskiego, znanego szerzej jako Kali.

Polecamy

Pewnego dnia dojdzie do zderzenia dwóch światów. Główny bohater Krime i jego kumpel Wajcha dostaną propozycję nie do odrzucenia od grupy byłych oficerów WSI (Wojskowych Służb Informacyjnych szkolonych w Moskwie). Pierwszy raz w życiu będą mogli zarobić naprawdę duże pieniądze. Planują, że będzie to ich ostatni skok, który ustawi ich już na całe życie.

Życie napisze dla nich jednak zupełnie inny scenariusz. Człowiek, na którego dostają zlecenie okaże się ojcem dziewczyny, dla której główny bohater kompletnie straci głowę. Miłość skomplikuje wszystko i nawet taki facet jak Krime, którego nie usidliła wcześniej żadna kobieta, będzie musiał wybrać co jest dla niego najcenniejsze w życiu.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun produkcji:

Polecamy

Kulisy powstania filmu wspomina producent Janusz Iwanowski:

Czytając książkę "Krime Story" dzwoniłem wiele razy do Kaliego, żeby zapytać go, czy naprawdę takie sytuacje, które w niej opisał, miały miejsce. Nie chciało mi się w to wierzyć, że dzieci z szanowanych rodzin żyją w taki sposób. Kali powiedział, że opisał prawdziwą historię, która do tej pory nie została rozwikłana ani przez policję, ani przez żadne inne służby.

W filmie występują m.in.: Wiktoria Gąsiewska, Cezary Łukaszewicz, Michał Koterski, Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Kożuchowska, Piotr Witkowski, Gabriela Muskała, Jan Frycz, Cezary Żak, Vienio, Adam Zdrójkowski, Klaudia Halejcio.  

Film jest już dostępny do oglądania na Netflix.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.