Nowy thriller reżysera "Gwiezdnych wojen". Craig, Evans i Plummer w filmie "Na noże". Zobacz zwiastun

02.08.2019 11:43
Nowy thriller reżysera "Gwiezdnych wojen". Craig, Evans i Plummer w filmie "Na noże". Zobacz zwiastun Fot. Materiały prasowe/Monolith Films

"Na noże" to najnowszy thriller Riana Johnsona, twórcy "Gwiezdnych wojen". Główne role w filmie zagrają: Daniel Craig i Chris Evans. Zobacz polski zwiastun filmu i sprawdź datę premiery.

Już od dłuższego czasu wiemy, że Rian Johnson, reżyser "Gwiezdnych wojen", tworzy nowy film "Na noże". W produkcji znajdzie się gwiazdorska obsada. Zagrają m.in.: Daniel Craig i Chris Evans. W sieci pojawił się właśnie polski zwiastun thrillera, który robi wrażenie. To będzie prawdziwa uczta kryminalna z czarnym humorem w roli głównej.

Zobacz także: Daniel Craig wystąpi w nowym filmie Riana Johsona

"Na noże": zwiastun filmu

Thriller "Na noże" ma mieć klimat kryminałów Agathy Christie. Historia produkcji rozpocznie się od morderstwa 85-letniego autora powieści kryminalnych. Wtedy też rozpocznie się śledztwo, z pozoru niemożliwe do rozstrzygnięcia.

Przeczytaj także

Daniel Craig w filmie wcieli się w dociekliwego detektywa, Benoita Blanca. Oprócz niego w produkcji pojawią się także m.in.: Chris Evans ("Kapitan Ameryka"), Ana de Armas ("Anabel"), Toni Collette ("Dziedzictwo. Hereditary"), Christopher Plummer ("Wszystkie pieniądze świata") oraz Katherine Langford ("13 powodów"). 

"Na noże": kiedy premiera?

Polska premiera filmu "Na noże" będzie miała miejsce 29 listopada 2019 roku. Koniecznie zobaczcie zwiastun filmu

Zobacz także: "Bond 25": Gwiazda "Kapitan Marvel" będzie agentką 007

Katarzyna Leszczyńska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.