Na planie "Mission Impossible 7" doszło do wypadku. Wstrzymano prace nad filmem

14.08.2020 14:57
Na planie "Mission Impossible 7" doszło do wypadku. Wstrzymano prace nad filmem Fot. Collection Christophel/EAST NEWS (zdjęcie poglądowe)

Twórcy najnowszej odsłony "Mission Impossible" muszą zmierzyć się z kolejnym poważnym problemem...

Najpierw wybuch pandemii koronawirusa, potem afera z mostem w Pilchowicach, a teraz kolejna przeszkoda. Na planie "Mission Impossible 7" doszło do poważnego wypadku, w wyniku którego spłonęła spora część kosztownej scenografii.

"Mission Impossible 7" - na planie doszło do wypadku

Portal The Sun podaje, że podczas kręcenia jednej z sekwencji akcji w Wielkiej Brytanii doszło do wypadku. Jeden z kaskaderów, po zjeździe ze specjalnie przygotowanej rampy, zeskoczył z motocykla, a ten następnie stanął w płomieniach. 

Jak donosi anonimowe źródło ww. portalu, wypadek był skutkiem błędnych kalkulacji. Kaskader miał wylądować na materacach, a motor rozbić się o ziemię kilka metrów dalej. Niestety sytuacja potoczyła się zupełnie inaczej i pojazd zaczął płonąć.

Przeczytaj także

Plan sekwencji przygotowywano przez 6 tygodni i miała być ona jedną z najdroższych nakręconych na potrzeby filmu. Cóż... będzie. Spłonęła bowiem scenografia warta 2 miliony funtów. Wstrzymano również zdjęcia.

Premiera filmu "Mission Impossible 7" planowana jest na 19 listopada 2021 roku

Przeczytaj także
Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.