22.02.2019 13:56

Na planie spin-offu "Bad Boys" doszło do wypadku. 2 osoby trafiły do szpitala

Produkcja "L.A. Finest" została wstrzymana. Wszystko dlatego, że na planie serialu doszło do wypadku z udziałem kaskaderów. Dwie osoby trafiły do szpitala, na szczęście ich życiu nic nie zagraża.

L.A.'s Finest
foto: kadr z wideo

O incydencie poinformował portal Deadline. Według reporterów, w trakcie kręcenia sceny wypadku samochodowego doszło do poważnego incydentu. W trakcie kręcenia samochód, w którym byli kaskaderzy, uderzył w skrzynię załadunkową, co spowodowało, że auto trafiło do miejsca, w którym producenci, reżyser i ekipa oglądali scenę na monitorze. Informację potwierdził rzecznik policji portowej Los Angeles, Philippe Heem. 

Spin-off Bad Boys - wypadek na planie serialu

Rzecznik dodał również, że z powodu obrażeń dwie osoby zostały przewiezione karetkami do szpitala. To spowodowało, że produkcję wstrzymano. Na razie niestety nie wiemy, do kiedy dokładnie i czy ewentualne opóźnienia nie spowodują zmiany daty premiery "L.A.'s Finest". 

Jego główną bohaterką ma być Sydney Burnett, siostra bohatera granego przez Martina Lawrence'a, Marcusa Burnetta, i dziewczyna jego partnera, Mike'a Lowrey'a, w którego wcielał się Will Smith. Postać ta pojawiła się w filmie "Bad Boys 2". W jej roli powróci Gabrielle Union, a towarzyszyć jej będzie Jessica Alba. Ona zagra zaś Nancy McKennę, pracującą mamę i jej partnerkę, która zazdrości Sydney jej wolności. Kobiety mają zupełnie inny styl życia i bardzo różnią się od siebie, ale obie są świetne w tym co robią. 

L.A. Finest - kiedy premiera?

Pierwsze trzy odcinki serialu zadebiutują 13 maja 2019 roku. Następne będą zaś dostępne co tydzień w poniedziałki na platformie Spectrum, której w Polsce jeszcze nie ma.

Kamil Kacperski
Tagi: Bad Boys 2