Na ten film czekaliśmy od lat. Nowy materiał promocyjny dawno zapowiadanej premiery

17.07.2020 16:48
Na ten film czekaliśmy od lat. Nowy materiał promocyjny dawno zapowiadanej premiery   Fot. . Wiese/FaceToFace/REPORTER

Film wytwórni Fox „The New Mutants” nie ma szczęścia, co do daty swojej premiery. Wielokrotnie przesuwany, powinien trafić do kin latem. Czy tym razem się uda? Na razie dostaliśmy premierową zapowiedź widowiska na podstawie komiksu.

W sieci zadebiutował właśnie nowy klip promocyjny filmu „The New Mutants”. Działanie to jest promocją w ramach zapowiedzi panelu poświęconego filmowi, który ma odbyć się podczas specjalnej edycji najważniejszej imprezy kulturalnej letniego sezonu. Mowa o San Diego Comic Con, który przez pandemię koronawirusa otrzymał w tym roku dopisek „At Home”.

Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się jedynie w wersji online. Nie znaczy to, że nie otrzymamy znów mnóstwa nowych informacji o zbliżających się produkcjach, czy nowych materiałów promocyjnych najgłośniejszych tytułów. 

Przeczytaj także

Jednym z nich są nieszczęśni „The New Mutants”, których premiera z wielu powodów odwlekana była w czasie. Ostatnio, w kwietniu, film stał się jedną z ofiar pandemii, gdyż po raz kolejny zdecydowano się przesunąć datę premiery na późniejszy termin. Obecna – 28 sierpnia – niestety również może być zagrożona.

„The New Mutants” – nowy klip

Nowy klip wyraźnie pokazuje horrorowy klimat obrazu, o którym od dawna mówiło się w kontekście tej historii.

Przeczytaj także

„The New Mutants” – kiedy premiera?

Film w reżyserii Josha Boone’a z Maisie Williams, Anyą Taylor-Joy i Charliem Heatonem w rolach głównych, wedle najnowszych informacji ma pojawić się w kinach, również w Polsce, 28 sierpnia.

Chwilo jest to oficjalna data premiery obrazu. Chociaż, jako że jak bumerang powracają dyskusje na temat ew. przesunięcia najważniejszych premier lata, z „Tenet” i „Mulan” na późniejszy okres roku, data ta niestety może ponownie ulec zmianie. Czy w takiej sytuacji film trafi bezpośrednio na platformy VOD?

Czytaj także: Laleczka Chucky gotowa do zabijania w pierwszym zwiastunie serialu grozy 

Michał Kaczoń
Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.