01.04.2019 10:50

Nagranie z planu "Bonda 25" zdradza, jak będzie wyglądał nowy złoczyńca

W sieci pojawiło się nagranie z planu 25. filmu o Jamesie Bondzie. W krótkim fragmencie materiału możemy zobaczyć nowego przeciwnika agenta 007.

Spectre
foto: kadr z filmu Spectre

Fani przygód Jamesa Bonda czekają z niecierpliwością na 25. część jego przygód. Niestety produkcja filmu z wielu względów się opóźniła i zdjęcia rozpoczęto dopiero pod koniec marca 2019 roku. Praca na planie nadchodzącej produkcji już wre, czego możemy dowiedzieć się z pierwszych materiałów pochodzących z planu zdjęciowego filmu. Widzimy na nic tajemniczą zamaskowaną postać, która prawdopodobnie będzie nowym przeciwnikiem agenta 007.

Idris Elba zostanie kolejnym Bondem? Twórcy twierdzą, że nadszedł czas na czarnoskórego agenta 007
Idris Elba zostanie kolejnym Bondem? Twórcy twierdzą, że nadszedł czas na czarnoskórego agenta 007
Przeczytaj także Idris Elba zostanie kolejnym Bondem? Twórcy twierdzą, że nadszedł czas na czarnoskórego agenta 007

"Bond 25"- materiały z planu zdjęciowego

Nie trzeba było długo czekać, żeby w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia i nagrania z planu nowego filmu o Bondzie. Obecnie ekipa "Bonda 25" pracuje kilkanaście kilometrów na północ od Oslo. Autorzy materiałów pokazują, młodą kobietę uciekającą przed zamaskowanym mężczyzną. Jego twarz ukrywa maska, przywodząca na myśl głównego bohatera "Upiora w operze".

Na razie na temat filmu wiadomo bardzo niewiele. Trudno przewidywać, jaki tytuł będzie nosić produkcja. Twórcy nie zdradzili też czego dotyczy fabuła nowego "Bonda". Pewne jest tylko to, że po raz ostatni Daniel Craig wcieli się w głównego bohatera serii. Po premierze "Bonda 25" gwiazdora zastąpi inny aktor.

Na razie nie wiadomo, czy zamaskowany mężczyzna jest nowym antagonistą agenta Jej Królewskiej Mości, czy może tylko pomocnikiem. W końcu Bond niejednokrotnie stawał oko w oko z charakterystycznymi sługami swoich wrogów. Wystarczy, chociażby wymienić ciekawie uzębionego Jawsa z filmu "Szpieg, który mnie kochał" czy Oddjoba, który rzucał swoim śmiercionośnym melonikiem w produkcji "Goldfinger".

"Bond 25"- kiedy premiera?

Opóźnienie w produkcji filmu wynika z odejścia Danny'ego Boyle'a, który miał reżyserować nowego "Bonda". Jego miejsce zajął Cary Joji Fukunaga znany z serialu HBO "Detektyw". Niedawno pojawiły się plotki, że w głównego przeciwnika Bonda ma się wcielić Rami Malek, ale na razie doniesienia nie zostały potwierdzone. W 25. części przygód agenta 007 oprócz Craiga wystąpią Ben Whishaw, Ralph Fiennes, Léa Seydoux oraz Naomie Harris. Premiera filmu została zaplanowana na 8 kwietnia 2020 roku.

>>Zobacz też: Kto powinien zagrać kolejnego Jamesa Bonda?<<

Sergiusz Kurczuk
Tagi: News James Bond Daniel Craig Bond 25