Najbardziej żenujące śmierci gwiazd MCU, o których każdy Avenger chciałby zapomnieć

Natalia Hluzow
28.11.2017 18:41
Najbardziej żenujące śmierci gwiazd MCU, o których każdy Avenger chciałby zapomnieć Fot. kadry z wideo

Zanim trafili do filmowego uniwersum Marvela i stali się superbohaterami, pokonali wyboistą drogę do sławy. Twórcy z Films Agains Humanity postanowili przypomnieć wszystkie koszmarne sceny śmierci gwiazd MCU.

Choć filmowe uniwersum Marvela istnieje już od 10 lat, większość aktorów, którzy wcielają się dziś w komiksowe postaci, miała już na swoim koncie inne filmowe role. I nie chodzi tutaj o gwiazdy takie jak Michael Douglas, Anthony Hopkins czy Robert Redford, które mogą poszczycić się oscarowymi kreacjami, lecz o aktorów, z których dopiero MCU uczyniło gwiazdy światowego formatu. Zanim to jednak nastąpiło, niektórzy z nich musieli przejść trudną drogę i nie mogąc pozwolić sobie na wybrzydzanie, grali po prostu w tym, co się trafiło. A że początkującym aktorom bardzo często trafiają się role horrorach, w sieci można znaleźć mnóstwo przerażających lub przezabawnych filmików ukazujących różne dziwne filmowe śmierci członków obsady „Avengers”.

disney 1 Fot. foto: kadr z wideo

Twórcy z kanału Films Against Humanity postanowili zebrać wszystkie te brutalne mordy na przyszłych superbohaterach i zmontować je w jeden materiał wideo. Prócz żenujących początków karier Marka Ruffalo, Scarlett Johansson, Chrisa Hemswortha, Chrisa Evansa czy Roberta Downey’a Jr, znalazły się tu też występy aktorów takich jak Samuel L. Jackson, który pomimo wielkiej sławy, nie wstydzi się zmierzyć nawet z wielkim komputerowym rekinem.

O większości z tych występów gwiazdy MCU chciałyby pewnie zapomnieć, tym bardziej, że nie tylko same filmy są złe, lecz również ich aktorstwo pozostawia wiele do życzenia. Jednak internet nigdy nie zapomina. Wideo można więc traktować jako przestrogę dla młodych aktorów, by uważali, w czym decydują się grać, bo pewnego dnia mogą stać się sławni… Z drugiej strony – powyższy filmik może być także źródłem nadziei dla wszystkich młodych zdolnych, którzy grywają dziś w filmach klasy C. Po nocy zawsze przychodzi dzień, po burzy – spokój, a po każdej roli w koszmarnym horrorze może zawsze przyjść czas na angaż we franczyzie, która przyniesie 13 miliardów zysków.

Zjednoczenie sił wszystkich gwiazd filmowego uniwersum Marvela czeka nas już 4 maja 2018 roku w filmie „Avengers: Infinity War”.

 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.