08.09.2020 14:01

Najgorszy ojciec świata, czyli fragment dokumentu "Biography: The Nine Lives of Ozzy Osbourne" [WIDEO]

Może Ozzy Osbourne jest wybitnym muzykiem, ale rodzicem i mężem już nie za bardzo. Uzmysławia to fragment dokumentu "The Nine Lives of Ozzy Osbourne".

Kelly Osbourne, Ozzy Osbourne, Sharon Osbourne
foto: RALL/Backgrid/East News

Każdy fan ciężkiego brzmienia przynajmniej raz w życiu pomyślał, że fajnie by było mieć takiego ojca jak Ozzy Osbourne. Zapewne nie zgodziłby się z tym dzieci muzyka, a przynajmniej Kelly i Jack, którzy podobnie jak ich tata są bohaterami nadchodzącego dokumentu "Biography: The Nine Lives of Ozzy Osbourne".

"Biography: The Nine Lives of Ozzy Osbourne" - fragment dokumentu o kontrowersyjnym muzyku

Wokalista Black Sabbath jest ikoną dla wielu pokoleń miłośników hard rocka i heavy metalu. Artysta stał się legendą nie tylko dzięki swojemu dorobkowi muzycznemu, ale również dlatego, że przez lata aktywności powstało na jego temat wiele trudnych do uwierzenia opowieści.

Foto: AFP/EAST NEWS
Foto: AFP/EAST NEWS
Przeczytaj także Powstanie film o Lemmym Kilmisterze - liderze Motörhead. Znamy pierwsze szczegóły

Jeśli jest ktoś, kto myślał, że zachowanie Osbourne'a to jedynie sceniczna lub telewizyjna poza, film "Biography: The Nine Lives of Ozzy Osbourne" wyprowadzi go z takiego przekonania. W najnowszym fragmencie, będącym jednocześnie zapowiedzią dokumentu dowiadujemy się, jaki Ozzy był w domu.

Jak widać na załączonym obrazku, muzyk na scenie radził sobie o wiele lepiej niż jako mąż i ojciec. Życie rodzinne to jednak tylko niewielki wycinek tego, co dla fanów Ozzy'ego przygotowali twócy "Biography: The Nine Lives of Ozzy Osbourne". Oto jak prezentuje się oficjalny opis tej produkcji.

"

"Biography: The Nine Lives of Ozzy Osbourne" opowiada o życiu Ozzy'ego, od jego dzieciństwa w biedzie i więzieniu, po występy na czele legendy Rock and Roll Hall of Fame - Black Sabbath. Zobaczymy losy kariery solowej zdobywcy nagrody Grammy, jednego z najstarszych mężów królestwa rocka i ukochanego taty z telewizji XXI wieku. Dwugodzinny film dokumentalny pokazuje, w jaki sposób Ozzy nieustannie odkrywał siebie i swoją karierę oraz znajdował motywację do kolejnych sukcesów. 70-letni Ozzy, zastanawia się nad intymnymi szczegółami swoich osiągnięć, porażek oraz wyjątkowej zdolności do przetrwania i wytrwałości. W filmie pojawiają się nigdy wcześniej nieopublikowane wywiady na temat jego niedawno zdiagnozowanej choroby Parkinsona. Dokument, który został wybrany na selekcji Festiwalu Filmowego SXSW 2020, prezentuje również wywiady z Sharon, Kelly i Jackiem Osbourne'ami, a także przyjaciółmi i innymi muzykami, w tym Rickiem Rubinem, Ice-T, Marilynem Mansonem, Robem Zombie, Jonathanem Davisem i Post Malone'em. "

W filmie pojawią się nie tylko wywiady przeprowadzone na jego potrzeby, ale również dużo ciekawych archiwaliów. Wszyscy fani Ozzy'ego powinni być więc zadowoleni. Na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy "Biography: The Nine Lives of Ozzy Osbourne" trafi do Polski.

Ozzy Osbourne
Ozzy Osbourne
Przeczytaj także Ozzy Osbourne o kolejnych koncertach Black Sabbath. Są szanse na występy?

Czy Ozzy Osbourne powinien jeszcze śpiewać?

Zobacz też: Nowe zdjęcia Ozzy'ego Osbourne'a zszokowały fanów. Trudno na nich rozpoznać znanego muzyka

Tagi: Ozzy Osbourne Zwiastuny Dokument