Najlepszy film Wojciecha Smarzowskiego wg czytelników Antyradio.pl

Natalia Hluzow
19.10.2018 17:49
Najlepszy film Wojciecha Smarzowskiego wg czytelników Antyradio.pl Fot. Bartosz KRUPA/East News

„Wesele”, „Dom Zły”, „Wołyń” a może „Kler”? Który z filmów Wojciecha Smarzowskiego jest najlepszy zdaniem czytelników portalu Antyradio.pl?

„Kler” podbija właśnie polskie i zagraniczne kina, bijąc rekordy popularności we wszystkich możliwych zestawieniach. Wcześniejsze filmy Wojciecha Smarzowskiego nie wzbudzały być może aż takich kontrowersji i gromadziły w kinach nieco mniej widzów, poruszały jednak nie mniej ważne tematy i opowiadały równie zajmujące historie.

Który z nich najbardziej zapadł w pamięć naszym czytelnikom i został wytypowany jako najlepszy film Wojciecha Smarzowskiego?

000013 Fot. foto: materiały prasowe

Wojciech Smarzowski - ranking filmów

Wyniki głosowania na najlepszy film Smarzowskiego jasno wskazują na to, że poziom dzieł reżysera jest bardzo wyrównany i trudno mówić o bezwzględnym zwycięstwie jednego tytułu. Czytelnicy Antyradio.pl na pierwszym miejscu postawili „Wesele”, a więc pierwszy film kinowy reżysera, który otrzymał 23% głosów. Zaraz za nim uplasował się najnowszy „Kler” z wynikiem 19% głosów, a zaledwie 1% mniej otrzymał „Dom zły”, który znalazł się na trzecim miejscu. 

Jak wynika z sondy, produkcją, która zrobiła najmniejsze wrażenie na głosujących jest ekranizacja powieści Jerzego Pilcha pt. „Pod Mocnym Aniołem”. Na film traktujący o nałogu alkoholowym z Robertem Więckiewiczem w roli głównej zagłosowało jedynie 6% osób.

Pełne wyniki sondy na najlepszy film Wojtka Smarzowskiego prezentujemy poniżej:

Najlepszy film Wojciecha Smarzowskiego [RANKING]

  1. Wesele - 23%
  2. Kler - 19%
  3. Dom zły - 18%
  4. Wołyń - 16%
  5. Róża - 10%
  6. Drogówka - 8%
  7. Pod mocnym aniołem - 6%
wojciech smarzowski Fot. foto: screen ze strony Antyradio.pl

Zgadzacie się z powyższym rankingiem?

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.