Najlepsze filmy Sylvestrem Stallone'em według czytelników Antyradia.pl [WYNIKI SONDY]

Kamil Kacperski
29.11.2018 15:44
Najlepsze filmy Sylvestrem Stallone'em według czytelników Antyradia.pl [WYNIKI SONDY] Fot. kadr z filmu

W związku z premierą "Creeda II" i nadchodzącym "Rambo V" postanowiliśmy zapytać Was o najlepsze filmy z udziałem Sylvestra Stallone'a. Oto wyniki głosowania.

Do wyboru było 14 najlepszych filmów z udziałem Stallone'a i "Stój, bo mamuśka strzela". Tylko dwie z propozycji nie otrzymały żadnego głosu - byli to "Mali agenci 3-D" oraz "Mrówka Z", czyli filmy przeznaczone głównie dla osób młodszych. Na kolejnych miejscach z 1% głosów znalazły się produkcje "Ucieczka do zwycięstwa" i "Strażnicy Galaktyki 2". Całe 2% zebrały kolejne 2 filmy: "Creed: Narodziny legendy" oraz "Plan ucieczki".

Kolejne dwa miejsca należały do 2 produkcji, które doczekały się po 3% wszystkich głosów - "Oskar" oraz "Copland". O punkt procentowy więcej zdobyły "Niezniszczalni" oraz "Tango i Cash". Tuż za podium znalazł się natomiast "Człowiek demolka", który zdobył 6% wszystkich głosów oddanych przez Was.

Najlepsze filmy z Sylvestrem Stallone'em

Trzecie miejsce na podium zajął film "Stój, bo mamuśka strzela", czyli komedia o policjancie, który opiekuje się swoją starszą mamą. Film był zmiażdżony przez krytyków i okazał się kompletnym rozczarowaniem w boks-offisie. Produkcja zebrała jednak aż 9% Waszych głosów, co dało jej bardzo wysokie miejsce w rankingu najlepszych filmów Sylvestra Stallone'a według czytelników Antyradia.pl.

Dwa następne miejsca raczej nie będą dla nikogo zaskoczeniem - zajęły je filmy "Rocky" i "Rambo". Ale który z nich zdobył więcej głosów? Cóż, podobnie jak w wypadku sondy dotyczącej tego, z kim bardziej Wam się kojarzy Sly, o kilkanaście punktów procentowych wygrał Rocky Balboa. To on otrzymuje złoty medal z wynikiem 37% wszystkich głosów. Pierwsza odsłona "Rambo" otrzymała zaś 26% Waszych głosów, dzięki czemu film uplasował się na 2. pozycji zestawienia.

saw

Pierwsze dwa miejsca zgadzają się z naszą listą 10 najlepszych filmów z Sylvestrem Stallone'em, natomiast kolejne miejsca są już całkowicie inne od naszych wyborów. U nas na przykład "Stój, bo mamuśka strzela" nie znalazła się nawet obok topowych miejsc. 

Nowe filmy z Sylvestrem Stallone'em

Samego Johna Rambo zobaczymy zaś raz jeszcze już w 2019 roku w filmie "Rambo V: Last Blood". Niestety, wraz z premierą "Creeda II" zakończyła się przygoda Sylvestra Stallone'a z postacią Rocky'ego. Aktor poinformował na Instagramie, że kończy swoją przygodę z serią filmów o bokserze i oddaje franczyzę w ręce Michaela B. Jordana, Ryana Cooglera i Steve'a Capela Juniora. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.